Dívka s IQ 137 zaplatila majlant za proměnu v panenku. Už si nepamatuje, jak vypadala dřív a úprav se chce zbavit

Modelka Candice Klossová
Modelka Candice Klossová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2021

Mladičká Candice Klossová (21) z New Yorku patří mezi ženy, které jsou naprosto posedlé svým vzhledem. Hledala na sobě nedokonalosti a ve svých očích jich našla tolik, že se kvůli obličejovým výplním nakonec změnila k nepoznání. Právě to, že si dnes už nepamatuje, jak vypadala v minulosti, ji nakonec tolik vyděsilo, že se rozhodla výplní zbavit a vrátit se k přirozenosti. Cestu k původnímu vzhledu započala v září.

Modelka a influencerka Candice Klossová utratila 15 tisíc dolarů, v přepočtu více než téměř 340 tisíc korun, aby vypadala podle svých představ. Dívka s IQ 137 se chtěla proměnit v panenku a svého cíle dosáhla, nyní si ale myslí, že vypadá příliš uměle a pracuje na tom, aby znovu byla dívkou, jakou bývala kdysi. Už v září si nechala odstranit výplně hned z několika oblastí obličeje.

"V září jsem si nechala rozpustit výplně ve rtech, tvářích a v konturách obličeje. Měla jsem toho tolik, že jsem akorát vypadala starší. Mnoho mladých žen si nechává dělat výplně, aby vypadaly ještě mladší, ale často nám nedochází, že jsme už zašly příliš daleko," cituje Candice britský společenský deník Mirror.

Okolí mladé modelky bylo zvyklé na její líčení i oblékání, které odpovídalo stylu panenky. Když se však rozhodla do proměny v Barbie investovat více úsilí a podstoupit kvůli tomu ne zrovna levné úpravy, byli především její rodiče velmi šokovaní a doufali, že si to rozmyslí.

"Roky jsem strávila tím, že jsem vypadala uměle, teď toužím po přirozené kráse. Zapomněla jsem, jak bez výplní vlastně vypadám. Moje máma tomu zrovna nefandila a je moc ráda, že zase vypadám přirozeněji. Tátovi je to už jedno, zvykl si. Oba rodiče mě podporují, ví, že je to můj obličej a moje tělo," prozradila dívka, která je ráda, že své kroky mohla vzít zpět.

Návrat k přirozenosti může Candice být užitečný v mnoha směrech. Nejen, že se bude cítit lépe, ale pravděpodobně nebude muset ani čelit tolika předsudkům. Má totiž IQ 137 a kvůli jejímu vzhledu a kariéře modelky si především muži mysleli, že je jen hloupou kráskou.

"Muži jsou většinou opravdu překvapení, když jim o mém IQ řeknu. Někteří si myslí, že je to sexy, jiné to naopak z pro mě nevysvětlitelných důvodů vyděsí," dodala dívka, která je členkou organizace Mensa, vystudovala vysokou školu a než se začala živit modelingem, byla realitní makléřkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.