Dívka se snaží vypadat jako anime postavička. Být to moje dcera, budu vyšilovat, hodnotil plastický chirurg

Čtyřiadvacetiletá Karla (vlevo) chce vypadat jako anime postavička
Čtyřiadvacetiletá Karla (vlevo) chce vypadat jako anime postavička
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2021

Každý člověk má svou vlastní představu o tom, co je pro něj vzorem dokonalosti. Moderní plastická chirurgie nabízí řadu možností, jak upravit všechny možné části těla a změnit se mnohdy k nepoznání. Čtyřiadvacetiletá Karla z Kalifornie si vždycky přála vypadat jako anime postavička. Její sen se jí začal postupně plnit, ale narazila na zatím nepřekonatelný problém.

Krása má mnoho podob. Pro Karlu se stala touha po vzhledu anime postavičky přímo posedlostí. Už jako devatenáctiletá dívka podstoupila tajně svoji první plastickou operaci, konkrétně poprsí. Ale tím všechno teprve začalo. Vidina útlého »vosího« pasu, bujných vnad a roztomilé tvářičky nezůstalo jen u představy. Nechala si zvětšit ňadra, má za sebou liposukci, došlo i na úpravy jejího pozadí, do kterého si nechala voperovat implantáty, jak uvedl web Eonline.com. V obličeji si nechala zmenšit nos – což jí připadalo roztomilé, a naopak rty si nechala výrazně zvětšit.

První operace prsou pro ni nebyla dostačující, stále požadovala bujnější křivky. Po sedmi měsících následovala augmentace prsou, kdy lékaři na její žádost použili dvojnásobný objem. Tělo se ale nedokázalo se zákrokem »poprat« a následovaly infekce, které se neustále vracely. "Samozřejmě, že nejsem taková od přírody, ale jsem jaká jsem. A jsem na to pyšná," oznámila Karla.

Ňadra si tak musela nechat upravit hned několikrát. Kvůli problémům se nakonec rozhodla navštívit dvojici špičkových plastických chirurgů v Los Angeles - Paula Nassifa (59) a Terryho Dubrowa (62), kteří jsou mimo jiné televizními tvářemi reality show Botched. "Je to moje vášeň. Dělá mě to šťastnou. Dává mi to důvod žít," vysvětlila dvojici lékařů.

"Kdyby jste byla moje dcera a chovala se takhle, představuju si svoji malou holčičku, tak budu vyšilovat. Snažíte se vypadat jako šílená kreslená postavička, což ale není reálné," varoval ji Paul Nassif, který se společně s kolegou domluvil na tom, že jí s žádostí plastických úprav nevyhoví. Má za sebou řadu operací, které jí způsobily nemalé zdravotní komplikace a oba se nechtěli pouštět do žádného riskantního zákroku. Proto Karle doporučili raději psychologa, protože podle nich trpí závislostí na plastických úpravách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.