Dnes byste ho jen těžko poznali. Ze SuperStar Mira Šmajdy se stal svalnatý chlap

Z Mira se stal za posledních pár let pořádný kus chlapa.
Z Mira se stal za posledních pár let pořádný kus chlapa.
Foto: Archiv Mira Šmajdy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2020

Mnozí si ho pamatují jako kluka s pořádnou máničkou na hlavě a velkým hlasovým talentem. Miro Šmajda byl v roce 2009 hvězdou prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar. Probojoval se až do finále, diváci ale nakonec dali svými hlasy přednost Martinu Chodúrovi. Šmajda však zůstal miláčkem publika, které si ho zapamatovalo díky blonďaté hřívě. Jak se změnit za posledních deset let?

Miroslav Šmajda pochází ze slovenských Košic. Už v roce 2006 založil kapelu Skivers, se kterou zkoušel prorazit v soutěži Košický zlatý poklad. Život se mu změnil až o tři roky později. V roce 2009 se přihlásil do SuperStar a to mu výrazně změnilo život.

Probojoval se až do finále, kde se utkal s Martinem Chodúrem. Tomu bohužel dalo přednost více diváků a Šmajda se musel z vítězstvím rozloučit.

Z kluka pohledným mužem

Sice nevyhrál, ale začal na sobě hodně makat. Na podzim 2010 vydal první singl Last Forever, krátce nato rovnou celé album. Stal se úspěšným hudebníkem a dnes má tisíce fanoušků nejen na Slovensku, ale i v Česku.

Dnes je Šmajda frontman pražské kapely Terrapie a kapely MXJMAI. Největší změnou ale prošla jeho image. Zpěvák začal posilovat a ostříhal si ikonické vlasy. A skutečně mu změna velmi prospěla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.