Dnes byste Kamilu Nývltovou z pěvecké soutěže nepoznali. Mám 15 kilogramů dole, pochlubila se

Kamila Nývltová vyrostla do pořádné krásy
Kamila Nývltová vyrostla do pořádné krásy
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2020

Když se v roce 2008 objevila v pěvecké soutěži, která jí změnila život, bylo jí teprve 18 let. Na pěveckém pódiu se objevila křehká dívka s výrazným hlasem. Řeč je o finalistce slavné pěvecké soutěže Kamile Nývltové (31). Za tu dobu kariérně urazila kus pořádné cesty, ale také pořádně zhubla. "Celkem 15 kilogramů mám dole," prozradila kráska pro ŽivotvČesku.cz.

Jak sama Kamila říká, za roky od soutěže prošla pořádnou změnou. "Změnila jsem jídelníček a začala jsem hodně sportovat," prozradila kráska, která dělá i příležitostně modelku.

Zpěvačka je často k vidění ve fitness centru nebo dokonce v boxerském ringu. "Můj přítel Pepa mi je osobním trenérem a sport nás hodně spojuje," řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná Kamila s tím, že v perfektní kondici ji udržuje také běh. „V minulém roce jsem uběhla svůj první půl maraton, letos v karanténě půl maraton na běžeckém pásu," pochlubila se.

Ale i disciplína a správná životospráva se musí občas porušit a Kamila se gurmánských požitků nevzdává, její velkou vášní je totiž pečení. „Letos jsem pekla sestřence na svatbu 350 minizákusků a svatební dort.“

Je tak dost možné, že někdy v budoucnu uvidíme Kamilu v úplně jiné roli. „Mým snem je otevřít si jednou nějakou kavárnu nebo pekárnu," dodala pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka s tím, že za účast v pěvecké soutěži je vděčná, díky ní totiž nabrala řadu životních zkušeností.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.