Reklama:

Do televize bych se nevrátila, exmanžela neřeším, říká stále půvabná Mirka Čejková

Bývalá moderátorka Mirka Čejková
Bývalá moderátorka Mirka Čejková
Foto: Archiv Mirky Čejkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2020

Někdejší moderátorka Mirka Čejková (58) je v jednom kole. Žena, která se v minulosti řadila mezi nejoblíbenější tváře zpravodajství, má dnes několik významných pracovních aktivit. Charisma se ani po letech, kdy odešla z televize, u ní nevytratilo. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, jak dnes žije.

Reklama:

Když se Mirky Čejkové zeptáte, zda by se vrátila do televize, má jasno. "Nevrátila. Ráda na to období vzpomínám, mnohé mi to dalo, ale už to je za mnou," řekla pro ŽivotvČesku.cz maminka tří dětí.

Reklama:

Dnes už není ani v pravidelném kontaktu s bývalým kolegou a parťákem Pavlem Zunou. "Jsme v minimálním kontaktu. Naposledy jsem mu snad posílala v SMS zprávě přání k narozeninám," upřesnila Mirka, která ani na prahu šedesátky neztrácí půvab.

Radost jí dělají její tři děti - Petra Všetečková, Alex a Felix Čejkovi. "Děti jsou v životě to nejdůležitější a já už mám všechny dospělé, takže si teď vychutnávám, že je s nimi méně starostí," usmívala se někdejší hvězdná moderátorka, která dnes už není ani v kontaktu s bývalým manželem, světově proslulým golfistou Alexem Čejkou. "Děti jsou dospělé a komunikaci si řeší společně," dodala.

Mirka aktuálně pracuje na několika projektech. Spolupracuje s jednou začínající firmou coby poradkyně, věnuje se stále koučinku - rozvoji osobnosti. A začlenila se do několika charitativních projektů.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: