Doba není lehká. Čekám, až se s vakcínou na mě dostane, říká herečka Daniela Kolářová

Herečka Daniela Kolářová
Herečka Daniela Kolářová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2021

Herečka Daniela Kolářová (74) se vždy snažila vyhýbat »nekonečným« seriálům. Hvězda filmů Léto s kovbojem či Noc na Karlštejně spíše upřednostňovala film či divadlo. Výjimku udělala pro seriál druhé nejsledovanější tuzemské komerční stanice, kde hraje kriminalistku. V současnosti si totiž uvědomuje, že seriál je tak jediné, co jí po pracovní stránce zbylo. "Kvůli současné době škrtám jedno představení za druhým, prozradila herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Současná doba je nejen pro kulturu mimořádně obtížná. Již několik měsíců stojí divadelní představení pro diváky a jediné co hercům zbývá, jsou seriálové role.

"Prožívám současnou dobu jako všichni. Není lehká. Stále se musím nějak motivovat, protože škrtám jedno představení za druhým, všechno padá, ruší se a jediné co mi teď zbývá, je, že natáčím seriál. Tak to je kousek práce. Teď jsem ale mimo Prahu ve Středočeském kraji, jsem v přírodě, to je uklidňující, protože v Praze to je depresivní," popsala pro ŽivotvČesku.cz svůj pohled na současnou dobu a jak to má aktuálně s prací respektovaná herečka Daniela Kolářová.

Stejně jako její vrstevníci věří, že vakcína je cestou, jak se zbavit epidemie. I to je důvod, proč se nechá očkovat. "Jsem určitě pro vakcínu. Vyčkávám dne, kdy se na mě dostane," dodala pro ŽivotvČesku.cz brilantní herečka s tím, že se snad do Česka dostane více dávek a proočkovanost populace proběhne rychleji.

Jedna z nejvýraznějších českých hereček Daniela Kolářová (75) se po boku Ivy Janžurové (80...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu