Reklama:

Dojatá Michaela Badinková se pochlubila novým členem rodiny. Všichni jsme z něj hotoví, popsala emoce z kluka herečka

Michaela Badinková
Michaela Badinková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2021

Michaele Badinkové (42), kterou diváci znají především jako sympatickou doktorku Alenu Mázlovou ze seriálu z lékařského prostředí, se rozrostla rodina. Herečka si pořídila pejska, štěně retrívra, který dostal jméno Harvey. "Máme ho teď čerstvě pár dní, je to novinka, takže jsme všichni rozjaření," řekla Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jak o pejska bojují její dcery.

Reklama:

Herečka Michaela Badinková má i v této ponuré době velký důvod k radosti. Do rodiny nyní přivítala nového člena a společně s partnerem Janem Teplým (45) a dcerami Evelínou a Emilií se raduje z rozkošného štěňátka. Harvey není prvním psem v rodině, herečce před třemi lety zemřel milovaný retrívr Piškot.

Reklama:

Na koupi psa musela herečka nějakou dobu čekat. "Harvey je z chovu. Zase jsme toužili po pejskovi a čekali jsme na vhodnou dobu. Nejdřív retrívři nějak vůbec nebyli, neměli jsme štěstí a pak se v září narodila tahle štěňátka, takže ho konečně máme doma," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Badinková, co ji k rozšíření rodiny o nového čtyřnohého člena vedlo.

"Všichni jsme z něj hotoví. Máme ho teď čerstvě pár dní, je to novinka, takže jsme všichni rozjaření. Harvey je chytrý, rychle se učí, o to mám větší radost, že je kliďas a užívá si s námi. Projevuje pořád radost, takže je to dobré, že nemáme nějaké ukňourané štěňátko. To by stejně nevadilo, ale to, že je pohodář, nám dává ještě větší klid," popsala půvabná herečka pro ŽivotvČesku.cz, jak dobrou náladu do jejího domova pejsek vnesl.

Herečka, kterou si diváci zamilovali nejen v seriálu Ulice či Ordinace v růžové zahradě, je maminkou dvou dcer. Je zcela jasné, že o štěňátko se pochopitelně trochu přetahují. "Holky se hádají, se kterou z nich bude, se kterou se bude mazlit, kdo se mazlil víc, s jakou hračkou si hraje, jestli od Evelínky nebo od Emilky (směje se). Je tam malý boj, ale říkám jim, aby se uklidnily, že společných dní bude hodně. To se ale vysvětlit nedá, ta čerstvost je šílená," dodala Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: