Reklama:

Michaela Badinková popsala detaily, jak to u ní vypadá na Vánoce. Pak přiznala, jestli dává do bramborového salátu salám

Herečka Michaela Badinková
Herečka Michaela Badinková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 11. 2021

Herečka Michaela Badinková (42) patří mezi ty, kteří už se nemohou dočkat Vánoc. Zkazit náladu si nikdy nenechala ani nakupováním dárků na poslední chvíli a s rodinou si umí Štědrý den užít naplno, ať už jde o večeři nebo program, který jí předchází. "Dělám si doma vlastní věnec a s dětmi pečeme. Vánoce máme klidné," prozradila Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Vánoce jsou nazývány svátky klidu a pohody, a přestože v některých domácnostech jsou tomuto popisu vzdálené, u Michaely Badinkové jsou do slova a do písmene takové. Oblíbená herečka, kterou diváci znají především jako sympatickou doktorku Alenu Mázlovou ze seriálu z lékařského prostředí, si Vánoce uměla vždy užít i přes shon, který s nimi souvisí.

Reklama:

"Já miluju Vánoce. Byly doby, kdy jsem sháněla dárky na poslední chvíli, ale to mě nijak nestresuje a užívám si to období i tak. Miluju všechny adventní neděle. Dělám si doma vlastní věnec a s dětmi pečeme," řekla pro ŽivotvČesku.cz Michaela Badinková, jejíž rodina letos Vánoce oslaví s novým členem rodiny, kterým se stalo štěňátko jménem Harvey.

Představa ideálního Štědrého dne je pro každého jiná. Někdo si rád sedne s partnerem k televizi a pojídá cukroví u sledování vánočních filmů, jiní pro změnu chtějí i v tento sváteční den zůstat aktivní a navodí si vánoční atmosféru procházkou. Sympatická blondýnka s partnerem a dcerami patří do té druhé skupiny.

"Vánoce máme klidné. My je slavíme s tchyní, ta úžasně peče, na Slovensku zase peče maminka, takže jsem z obliga. Já peču vyloženě jen proto, abychom si něco s holkami upekly taky, jako tradici. O mnoho věcí se starají maminky, babičky, takže my máme vždy všechno hezky nachystané. Pak jdeme na vánoční procházku starou Prahou, na hřbitov, pak máme večeři," popsala seriálová doktorka pro ŽivotvČesku.cz, jak vypadá její Štědrý den.

Každoročním vánočním tématem je bramborový salát, který si mnozí vylepšují dle chuti nejrůznějšími surovinami navíc, od jablka až po salám. Ten si ale herečka neumí v salátu představit. "Dle mých chutí bych salám do bramborového salátu nedávala, protože by to trochu zabilo tu jemnou rybu," dodala Michaela Badinková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: