Dolph Lundgren ukázal odhalené tělo. Na pláži v Malibu si užíval se snoubenkou Emmou Krokdalovou

Dolph Lundgren se svou pohlednou snoubenkou.
Dolph Lundgren se svou pohlednou snoubenkou.
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 8. 2020

Dvaašedesátiletý Dolph Lundgren je stále ve výborné formě. Herec, jehož proslavila role Ivana Draga ve snímku Rocky IV, tráví čas na pobřeží Malibu se svou snoubenkou, Emmou Krokdalovou (24). A jak je vidět, útočiště před tropickým počasím našli na pláži, kterou vyhledávají slavné filmové tváře.

Vnadná kráska původem z Norska randí s populárním hercem více než půl roku - jejich vztah začal v lednu. A i když se nejprve zdálo, že půjde o klasický několikatýdenní románek, nakonec se ukázalo, že jejich láska je velmi vážná. Emma je totiž stejně stará jako jedna z Lungrenových dcer.

Emma se proslavila jako instruktorka fitness v Los Angeles a mezi její klientelu se řadí několik slavných osobností. Před necelými dvěma měsíci oznámila, že se stane Dolphovou manželkou: zveřejnila na Instagramu záběry pořízené při příležitosti zasnoubení s Lundgrenem. Šlo o několik snímků, na kterých se chlubí zásnubním prstenem s velkým růžovým kamenem. Zásnuby se konaly ve Stockholmu, v hercově rodném Švédsku.

A jak aktuální snímek vypovídá, dvojice je hodně zamilovaná. I když jsou věkově rozdílní, mnozí věří, že skandinávskému to vydrží až do konce života.

Byl už dvakrát ženatý

Dolph Lundgren byl již dvakrát ženatý. Poprvé si bral v roce 1991 Peri Mommovou, manželství však vydrželo jen rok. S návrhářkou šperků Anette Qvibergovou žil v letech 1994–2011, mají spolu dvě dcery, čtyřiadvacetiletou Idu a osmnáctiletou Gretu.

V minulosti žil herec například také se zpěvačkou Grace Jonesovou (72), modelkou Paulou Barbieriovou (53) či šampiónkou v karate Jenny Sanderssonovou (49).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.