Dolphu Lundgrenovi je 63: Švédský svalnatec se brzy ožení s kráskou ve věku své dcery

Dolph Lundgren se svou pohlednou snoubenkou.
Dolph Lundgren se svou pohlednou snoubenkou.
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2020

Vystudovaný chemik, karatista, bývalý model a známá filmová mlátička Dolph Lundgren slaví 63. narozeniny. Švédský herec, jež se proslavil díky filmu Rocky IV, se věkem nenechává zastavit. Stále na sobě pracuje a v kondici ho udržuje i pohledná norská trenérka Emma Krokdal (24), kterou v dohledné době pojme za manželku.

Dolph Lundgren patří mezi nejslavnější herce z akčních filmů. Po roli ve čtvrtém snímku Rocky začala jeho sláva enormně stoupat a kromě pracovních nabídek mu do pošty přistávaly i milostné dopisy od fanynek.

Svaly švédského herce, který se původně chtěl po škole věnovat chemii, učarovaly nejen divačkám, ale i slavným ženám. Jeho ložnici navštívily kupříkladu zpěvačka Grace Jones a modelka Paula Barbieri.

Velkou lásku Dolph našel v Anette Qviberg, kterou si v 90. letech vzal a s níž má dvě dcery. Jejich manželství měla zničit až pochroumaná psychika Anette, kterou traumatizovalo vloupání tří zlodějů do rodinného sídla v roce 2009. Už o dva roky později došlo na rozvod.

Vášnivá romance

Ačkoliv od rozvodu Lundgrena uběhlo už 9 let, až nyní se odhodlal k velkému kroku a chce do toho znovu praštit. Za manželku chce pojmout o téměř 40 let mladší krásku, norskou osobní trenérku Emmu Krokdal. Tu romanticky požádal o ruku v červnu 2020 ve svém rodném Švédsku.

Zlí jazykové tvrdí, že Emma Lundgrena nemiluje a pouze doufá, že jednoho dne zdědí jeho obrovské jmění. Chování těchto hrdliček na veřejnosti ale hovoří o opaku a s jejich vztahem nemají problém ani Dolphovy dcery, z nichž jedna je stejně stará, jako její nastávající macecha.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.