Doma máme s manželem po letech konečně klid, říká Dáda Patrasová. Také promluvila o své postavě, kterou oslnila český internet

Herečka Dáda Patrasová
Herečka Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2022

Nedávno se herečka Dáda Patrasová (66) na sociální síti pochlubila svou proměnou zevnějšku, která bere dech. Královna dětských srdcí totiž na snímku, který zveřejnila, vypadá o mnoho let mladší. To oceňuje také hereččin manžel Felix Slováček (79), který je milovníkem ženské krásy. "Konečně po letech máme doma klid," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová a prozradila, jaký další společný zážitek společně momentálně chystají.

Nedávno se Dáda Patrasová vrátila z dovolené v Tunisku, kde odpočívala po poněkud hektickém období, během kterého se potýkala s řešením dopravní nehody, kterou způsobila v květnu jen pár set metrů od domova. Nejenže se totiž nepodrobila dechové zkoušce, ale poté se poněkud zmateně procházela po pražských Vinohradech a pohled na ni v mnohých vzbuzoval obavy o její zdraví.

Jak se ale zdá, dovolená, jíž se kromě manžela Felixe Slováčka účastnil také dlouholetý přítel dvojice, herec Jiří Krampol (83), jí velmi prospěla. Již fotografie od bazénu, na kterých herečka ukázala své bujné křivky, dávaly tušit, že mořský vzduch a relax jí dělají dobře. Definitivně to potvrdila fotografie ze sociální sítě Instagram, na které po návratu Dáda Patrasová působí, jako by omládla o řadu let.

"Dovolená mi určitě prospěla, navíc mám velmi šikovného kadeřníka, který mi zrovna dělal ozdravnou kúru na vlasy, proto vypadají o tolik lépe. A je možné, že jsem také trochu zhubla. To ale nevím jistě, protože už se radši vůbec nevážím," uvedla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěná Dáda Patrasová.

"Mám se teď opravdu dobře, doma máme s manželem po letech konečně klid, tak jsem za to ráda. Máme v plánu ještě další dovolenou, tentokrát s naším řeckým kamarádem plánujeme vyrazit do Athén, takže už se na to těším," popsala své další plány pro ŽivotvČesku.cz herečka, která působila skutečně jako znovuzrozená.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.