Domácí pohoda naoko. Dáda Patrasová se těší na dovolenou s manželem, Felix Slováček ale o ničem neví

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2022

Zpěvačka Dáda Patrasová (66) se nechala slyšet, že s manželem Felixem Slováčkem (79) jsou konečně po letech zadobře a těší se na další společnou dovolenou. Zní to jako idyla, problém je však v tom, že zmíněný saxofonista o tom, že by měl někam v dohledné době vycestovat, vůbec nic neví. "Teď určitě na žádnou dovolenou nepojedu, mám teď plný pracovní kalendář," uvedl Felix Slováček pro ŽivotvČesku.cz.

Nedávno se Dáda Patrasová vrátila z dovolené v Tunisku, kde odpočívala po poněkud hektickém období, během kterého se potýkala s řešením dopravní nehody, kterou způsobila v květnu jen pár set metrů od domova. Nejenže se totiž nepodrobila dechové zkoušce, ale poté se poněkud zmateně procházela po pražských Vinohradech a pohled na ni v mnohých vzbuzoval obavy o její zdraví.

Jak se ale zdá, dovolená po boku manžela Felixe Slováčka jí velmi prospěla. Již fotografie od bazénu, na kterých herečka ukázala své bujné křivky, dávaly tušit, že mořský vzduch a relax jí dělají dobře. Sama Dáda Patrasová navíc potvrdila, že se cítí skvěle.

"Mám se teď opravdu dobře, doma máme s manželem po letech konečně klid, tak jsem za to ráda. Máme v plánu ještě další dovolenou, tentokrát s naším řeckým kamarádem plánujeme vyrazit do Athén, takže už se na to těším," uvedla pro ŽivotvČesku.cz a každý empatický člověk by jí to jen přál. Potíž je ovšem v tom, že v případě společné dovolené něco nehraje.

Felix Slováček totiž zbytek léta podle všeho plánuje strávit docela jinak. Hodlá pracovat, dokud to bude jen trochu možné, což je věc, kterou příliš optimisticky známý hudebník nevidí.  "Mám z toho strach, jednak se nám zase horší koronavirus, jednak je tu velká inflace. Brzy se může stát, že lidé už prostě na umění a koncerty nebudou mít peníze, takže přestanou chodit," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz svou motivaci k tomu, aby následující týdny strávil dřinou.

Co se případné dovolené týká, vyjádřil se saxofonista také velmi jasně. "Teď určitě žádnou dovolenou nechystám, musím pracovat. Maximálně na konci srpna, pokud by mi náhodou zbyl čas, bych možná vzal nějaký last minute zájezd, jinak určitě nic," uvedl pro ŽivotvČesku.cz. On i jeho žena tak mají zcela očividně úplně jiné představy o tom, jak budou trávit následující týdny. Prázdniny v Athénách tak téměř jistě neproběhnou, případně se odehrají docela jinak, než by si Dáda Patrasová přála.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.