Dominik Feri po obvinění dívek změnil účes. Je k nepoznání. Symbolika v tom není, vysvětluje

Bývalý politik Dominik Feri
Bývalý politik Dominik Feri
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 6. 2021

Dnes již bývalý poslanec TOP 09 Dominik Feri (24) se po obvinění ze sexuálního nátlaku, kterého se měl dopustit na ženách, jež svá svědectví poskytly médiím, odmlčel. Neukazuje se na veřejnosti a aktivní není ani na sociálních sítích, tedy alespoň zdánlivě. Blízkým přátelům se totiž na Instagramu pochlubil výraznou změnou účesu. Jeho proslulé afro je pryč!

Českou politickou scénou otřáslo obvinění Dominika Feriho ze znásilnění a sexuálního nátlaku. Ten následně oznámil, že rezignuje na poslanecký mandát a v říjnových volbách nebude kandidovat do Poslanecké sněmovny. Strana TOP 09 ho v pátek v souvislosti s obviněními vyzvala k přerušení členství.

Společně s odchodem z politiky se Dominik Feri stáhl i z očí veřejnosti a přestal být aktivní na sociálních sítích. Zde byl proslulý hlavně vykřičníky, kterými přehledně informoval především mladší generaci o aktualitách souvisejících s epidemickou situací. Pro blízké přátele ale na Instagramu přeci jen něco zveřejnil.

Dosud populární politik se pochlubil proměnou, která výrazně mění jeho vizáž. Na snímku ukázal krátké vlasy, ačkoli dosud nosil dlouhé a divoké afro. Bez něj si Feriho dovedl představit jen málokdo. "Zkrátka jsem se ostříhal na léto. Žádná symbolika v tom není," řekl Dominik Feri pro Novinky.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.