Dominik Feri s cizí ženou v Paříži. První reakce jeho oficiální partnerky Anny

Dominik Feri a jeho bývalá přítelkyně Anna Frankeová
Dominik Feri a jeho bývalá přítelkyně Anna Frankeová
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 6. 2021

Bývalý nadějný politik TOP 09 Dominik Feri (24), který odešel z veřejného dění po tom, co ho řada žen obvinila ze sexuálního nátlaku, tráví volno v Paříži. A není sám, společnost mu dělá bývalá novinářka Nikola Zwrtková. Redaktoři ŽivotvČesku.cz zjišťovali, zda to znamená, že se Dominik Feri rozešel s oficiální partnerkou Annou Frankeovou. "Nepřijde mi to jako zpráva s úctou," zaslala Frankeová první reakci.

Teplický politik Dominik Feri, který přes sociální sítě oslovoval nejmladší voličstvo, tráví volné dny v Paříži. Od té doby, co tvář TOP 09 čelí obvinění ze sexuálního nátlaku, tak dost času pobývá v zahraničí.

V hlavním městě Francie není Dominik Feri sám, ale společnost mu dělá pohledná blondýna Nikola Zwrtková, která dříve pracovala jako novinářka pro Seznam. Od letošního dubna je osobní PR asistentkou šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové.

Šéfredaktor Seznam Zprávy Jiří Kubík pro Blesk řekl, že Nikola Zwrtková na případu Dominika Feriho nikdy nepracovala. Nikola Zwrtková se na Instagramu vyjádřila ve smyslu, že v Paříži je s větší partou. Novináři ale mají k dispozici snímky, na kterých se vede s Ferim za ruku.

Redaktoři ŽivotvČesku.cz již dříve požádali o rozhovor Feriho oficiální partnerku Annu Frankeovou. Ta působí jako poradkyně předsedy Senátu Miloše Vystrčila. "Myslím, že mám mnohem zajímavější polohy a vlastnosti, takže se omlouvám, ale ne," odvětila pro ŽivotvČesku.cz k tomu, že o Ferim se bavit nehodlá.

Když se redaktor zeptal, zda tvoří dál s Dominikem Ferim pár, reagovala takto: "To mi opravdu nepřijde jako zpráva s úctou," a rozchod tak nepotvrdila ani nevyvrátila. Je otázkou, zda věděla, s kým Feri do Paříže odcestoval. "S dovolením nebudu svůj osobní život komentovat," dodala Anna Frankeová.

Dominik Feri se před odchodem z politiky přiznal, že se v minulosti ne vždy choval k ženám příkladně. Odmítá ale obvinění ze znásilnění a sexuálního nátlaku. Dříve hovořil o tom, že proti obvinění, které přes média vznesla řada žen, se bude bránit soudní cestou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.