Dominika Mesarošová se poprvé vyjádřila k rozchodu s partnerem Tomášem. Slova o ponižování a deptání

Dominika Mesarošová s expartnerem Tomášem
Dominika Mesarošová s expartnerem Tomášem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 4. 2024

Bývalá playmate a podnikatelka Dominika Mesarošová poprvé promluvila o konci vztahu s partnerem a otcem syna Eliána. Na svém instagramovém profilu nastínila důvody, proč se rozhodla nefungující vztah ukončit. Někdejší hvězda přehlídkových mol uvedla, že se jí po letech rozpustily iluze o šťastné rodině. Rozchod s Tomášem Novotným potvrdila blondýnka pro ŽivotvČesku.cz už před týdnem. "Ano, rozešli jsme se," sdělila Dominika, pro kterou zůstává tím nejdůležitějším její syn Elián.

Dominika Mesarošová rozchod s otcem syna Eliána dlouhou dobu tajila. Před týdnem vyšlo najevo, že pár spolu už delší dobu nežije. Sympatická maminka pětiletého Eliána rozchod s partnerem Tomášem pro ŽivotvČesku.cz potvrdila. "Ano, rozešli jsme se," řekla krátce blondýnka, která nechtěla důvody konce vztahu »rozpitvávat«.

Nyní se bývalá modelka o konci jedné životní etapy více rozepsala na sociální síti Instagram. "Bohužel i já jsem po letech zjistila, že má vidina stabilní rodiny byla pouhou iluzí a toužebným přáním. Následovalo velké zklamání, bolest a pocit selhaní ve vytvoření kompletní rodiny. Říká se šťastná maminka = šťastné dítě, proto jsem se rozhodla, že se už nenechám využívat, ponižovat ani deptat v nefunkčním vztahu a raději jej ukončit," svěřila se svým sledujícím úspěšná podnikatelka.

Jedním z důvodů krachu vztahu měly být údajně takzvané digitální nevěry ze strany Tomáše Novotného. Ten měl psát i plastikami vylepšené Evě Feuereislové, která konverzaci s partnerem Mesarošové měla dokonce zveřejnit na sociální síti. S Tomášem Novotným půvabná Dominika žila sedm let. Dlouhé roky žil pár v Brně, v minulém roce došlo na stěhování do Prahy, kde rodina žila v bytě Mesarošové.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.