Donna z Beverly Hills se změnila téměř k nepoznání. Tori Spellingová je stále krásná, má to ale háček

Tori Spellingová v seriálu Beverly Hills 90210
Tori Spellingová v seriálu Beverly Hills 90210
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 7. 2021

Herečka Tori Spellingová (48), která se nejvíce proslavila jako Donna Martinová v seriálu Beverly Hills 90210, prošla od svých kariérních začátků velkou proměnou. Nikdy nebyla tuctovou kráskou, vždy ale byla ženou, jejíž vzhled zaujal. Přestože i dnes vypadá velmi dobře, velkou zásluhu na tom nesou kosmetické úpravy a silně retušované snímky, kterými se chlubí na sociální síti.

Tori Spellingová se proslavila díky slavnému otci. Aaron Spelling byl významný americký producent, který spolupracoval na celé řadě slavných seriálů a filmů, svou dceru proto do showbyznysu dostal protekčně. Ona ale prokázala, že herecký talent skutečně má a jako Donna Martinová v Beverly Hills 90210 dokázala v divácích vyvolat velmi silné emoce.

Beverly Hills 90210 byl pro Tori její první seriál a bylo jí teprve 17, když roli v něm získala. Proslavila se jako drobná blondýnka s velmi specifickým projevem a zajímavým obličejem, který z ní sice nedělal typickou krásku, ale rozhodně nebyla tuctová a přehlédnutelná. Dnes vypadá jinak než kdysi a zásluhu na tom mají plastické operace a retuš.

"To, že jsem byla na vícero plastikách, se o mně říkalo už v začátcích mé kariéry. Táta mi vždy říkal, že každý drb se přestane do týdne řešit, ale tohle se mě drží celý život. Já jsem si přitom nechala předělat jen nos a prsa," řekla Tori Spellingová pro magazín People a přiznala, že dochází pravidelně na menší kosmetické zákroky.

Paradoxně stačila jen jedna plastika v obličeji k tomu, aby hereččiny děti svou matku nepoznaly v televizi. "Když opakují Beverly Hills 90210, tak mě děti nepoznávají. Říkala jsem jim, že tam jsem a přesto se pořád ptaly, kde. Prostě mě neviděly, i když mě měly přímo před očima," přiznala Tori s tím, že ji to mrzí.

Na Instagramu je viditelné, že si herečka fotky výrazně upravuje. Za to se ale nestydí. "Sociální sítě samy o sobě nabízejí spoustu filtrů, kterými si můžete fotografie a videa vylepšovat. Dělají to všichni, influenceři, herci, zpěváci i lidé s běžnějším povoláním. Nevidím důvod, proč bych to neměla dělat já, nebo proč by mě za to měl kdokoliv soudit," dodala Tori Spellingová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.