Reklama:

Dopita chtěl být s Terezou, Agáta chtěla být s Jaromírem. Ale nevyšlo to. Děti se Soukupa hrozně bály, přiznala Žilková

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 1. 2024

I když o rozchodu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa bylo napsáno již mnoho, po pěti měsících vychází najevo, že ne vše bylo tak, jak se na první pohled zdálo. Alespoň dle slov herečky Veroniky Žilkové, která v živém vysílání na Instagramu prozradila zákulisní detaily rozchodu rodičů dcery Rozárky. Sympatická blondýnka tak v kostce uvedla na pravou míru to, co bylo mnohokrát ve veřejném prostoru propíráno. Herečka například prozradila, že na konci léta dostala kopačky Agáta a že je za manžela své dcery nesmírně ráda. O Mirkovi Dopitovi v superlativech mluvila i v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz krátce po Agátině svatbě.

Reklama:

Herečka si aktuálně užívá týden sluníčka na ostrově Feurteventura, kam odletěla s partnerem Josefem Holomáčem. Své sledující však nešidí s pravidelným cvičením ani na dovolené. V živém vysílání držitelka Českého lva prozradila daleko více, než by fanoušci mohli čekat. Stačil k tomu jeden nevinný dotaz od jedné ze sledujících, jak je Veronika pyšná na svou dceru Agátu.

Reklama:

V herečce se probudily ochranitelské pudy a začala Agátu bránit zuby nehty. Vyšlo tak najevo, že první, kdo chtěl rozchod, byl Jaromír Soukup. "Bylo to tak, že na konci prázdnin už nechtěl být Jaromír Soukup s Agátou...," řekla herečka během toho, co cvičila se svými »cvičenkami«.

"Někdy ten život zacvičí s námi i dětmi, je důležitý to vydržet a najít řešení, aby to odneslo co nejmíň členů rodiny. Jsem ráda, že se Agátka vdala za Mirka, i když to nikdo takto neplánoval. Určitě i Mirek chtěl být se ženou Terezkou, Agáta plánovala život s Jaromírem, takhle to nikdo nechtěl," upřímně prozradila herečka s tím, že největším problémem vztahu dcery se Soukupem byly děti z předchozích vztahů.

"Pan Soukup není špatný člověk, ale děti se ho strašně bály, byla jsem u toho," uvedla při cvičení Veronika Žilková.

O svém novém zeti, kterého naopak všechny děti zbožňují, promluvila Veronika Žilková v nedávném rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz. "Znám Mirka ještě jako spolužáka Agáty ze základní školy. Takže mě moc těší, že Kryšpín bude mít oba rodiče spolu –⁠ budou takto kompletní rodina. Je moc hodný na děti a je to fajn člověk, má smysl pro humor a celá naše rodina ho vždy měla ráda," řekla krátce po svatbě pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: