Doteky, polibek a laskavé pohledy: Bára Jánová říkala o rozchodu s Ladislavem Ondřejem, že to nefungovalo. Teď to vypadá na obnovený vztah

Ladislav Ondřej a Bára Jánová
Ladislav Ondřej a Bára Jánová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 3. 2022

Ještě v únoru herečka Bára Jánová (32) mluvila o tom, že je v nezadaném stavu, protože došlo na rozchod s hercem Ladislavem Ondřejem (30). "Rozešli jsme se ještě předtím, než jsem odjela na reality show Survivor," prozradila pro ŽivtovČesku.cz sympatická herečka po svém návratu do ČR. Jenže uplynuly dva měsíce a zdá se, že všechno je jinak. Alespoň tak to vypadalo ve středu na tiskové konferenci k chystanému snímku režiséra Tomáše Magnuska (37), když se k sobě oba expartneři měli více než vřele.

Historický film o vypálení osady Ležáky chce mít hotový Tomáš Magnusek v roce 2024. Ve filmu mají hrát Viktor Dvořák (42), jeho filmovou partnerku Bára Jánová a třeba také zmíněný Ladislav Ondřej, ke kterému se pohledná herečka na tiskové konferenci měla mnohem vstřícněji, než by se dalo očekávat od lidí, kteří se rozešli. Nechyběly totiž doteky, polibek a zamilované pohledy, které se dají spíše přisoudit lidem prožívajícím začínající či obnovenou lásku.

Paradoxně dva měsíce zpět to herečka viděla jinak. "Rozešli jsme se ještě předtím, než jsem odjela na Survivor, a mohu říct, že to nebylo s žádnou zlostí, jen prostě vztah už nefungoval. Nemáme vůči sobě žádnou zášť, prostě to nefungovalo, bylo to více přátelské než vztahové," uvedla talentovaná Bára Jánová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že z rozpadu vztahu se nijak nehroutí, protože se v jejím životě nashromáždila řada věcí, které pro ni znamenají vlastně celkový restart.

A možná právě společné obsazení ve snímku s Ladislavem Ondřejem přesvědčilo herečku, že by vztahu mohla dát ještě jednu šanci - lépe řečeno zkusit restart vztahu. I když snímky zcela výmluvně ukazují, co se mezi oběma herci během tiskové konference dělo, na svých profilech na Instagramu se jeden o druhém ani nezmínili.

První filmová klapka padne 24. června přímo v Ležákách při slavnostní vzpomínkové akci a do té doby mají oba herci zcela jistě o čem přemýšlet.

Tomáš Magnusek v rámci představení projektu uvedl, že důvodem k natáčení pro něj je fakt, že osud Ležáků je částečně zastíněn známějšími Lidicemi, které nacisté 10. června 1942 vypálili v odvetě za atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.