Dračí show na mole, návrhářka Anna Tejklová se barev a extravagance nebojí. Ručně malované modely slavily úspěch

Návrhářka Anna Tejklová se všemi modelkami po přehlídce
Návrhářka Anna Tejklová se všemi modelkami po přehlídce
Foto: Se svolením Arthura Koffa
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2021

Teplice se v sobotu 18. září staly dějištěm pátého ročníku velkolepé módní show Czech Fashion Week 2021. Své kolekce předvedly známé tváře uměleckého světa jako Werso, Luděk Hanák či Osmany Laffita. Na přehlídku značky Anna Anna návrhářky Anny Tejklové ale diváci hned tak nezapomenou.

První kolekce Kouzelná zahrada zářila pestrými barvami a všichni přítomní ocenili zejména precizní práci nadané návrhářky. "Každý model je ručně malován a za výrobou stojí stovky hodin ruční práce," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Anna Tejklová ke svým modelům, na které je náležitě pyšná. Na mole se objevily v jejích šatech známé modelky jako třeba Klára Rychtaříková nebo Miss Global Karolína Kokešová. A přítomní se měli rozhodně na co dívat.

V druhé Dračí kolekci vynesla nejodvážnější model své kariéry Miss ČR 2019 Nikola Kokyová, která šla po mole téměř nahá. Topmodelka Kateřina Wohlmann Votavová vynesla návrhářky nejoblíbenější model, a to ručně malovaného draka, který se ovíjí okolo celého těla. Modelka Nikol Dotková se po mole nesla v sexy dračích minišatech. Přitom své půvabné křivky odhalila teprve čtyři měsíce po porodu a jak je ze snímků v galerii vidět, postavu si udržuje ve skvělé formě.

V rámci programu proběhlo poděkování za nasazení v době pandemie zástupcům integrovaného záchranného systému. Módní show trvala několik hodin a byla beznadějně vyprodaná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.