Dramatická proměna Adama Sandlera: Komik výrazně sešel a za poslední měsíce se změnil k nepoznání

Herec Adam Sandler
Herec Adam Sandler
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2021

Humor je jeho obrovskou předností a do jisté míry i profesí. Americký komik Adam Sandler (54), známý například jako Sony Koufax z rodinné komedie Velký táta nebo z kouzelného filmu Pohádky na dobrou noc, sice nepatří mezi prvoplánové krasavce Hollywoodu, ale nepochybně je velkým sympaťákem s neobyčejným komediálním talentem. V poslední době se však ukázal na veřejnost a málokdo by v něm poznal slavného herce.

Rodák z Brooklynu má za sebou nespočet úspěšných filmů a diváci ho mají spojeného především s romantickými komediemi nebo rodinnými filmy. Ve snímku režiséra a scénáristy Paula Thomase Andersona (50) s názvem Opilí láskou z roku 2002 se ale předvedl ve vážnější roli a překvapil hereckými polohami, které dokáže zvládnout.

"Miluju všechny filmy, které jsem kdy natočil. Moje máma mi říkala, že jsem byl vždycky skvělý, začal jsem jí věřit. Ale můj táta mi dával najevo: Jsi skvělý, ale vlastně zas až tak skvělý nejsi," řekl Adam Sandler v rozhovoru pro CBS News.

V osobním životě je otcem dvou dětí – dcer Sadie Madison (14) a mladší Sunny Madeline (12), které má s manželkou a herečkou Jacqueline Samanthou Titoneovou, provdanou Sandler. Oba partneři vyznávají judaismus a oblíbený komik žije s rodinou v Los Angeles. Kdo by si myslel, že se nechal pohltit slávou a penězi, tak by se spletl. Sandler totiž rád pomáhá druhým a na charitativní účely věnoval už nemalou částku.

V poslední době se ale herec ukázal na veřejnosti, kde si na jednom z newyorských hřišť zahrál basketbal. Jeho sportovnímu výkonu přihlížela celá jeho rodina, ale zachytili ho také paparazzi. Adam Sandler vypadá hodně unaveně až strhaně a je na něm vidět, že není v plné kondici. Snad se tedy nejedná o nic vážného a je to pouze důsledek únavy nebo psychického vyčerpání, které v současné době pandemie postihuje velké množství lidí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.