Dříve baculatá herečka ze seriálu Roseanne extrémně zhubla, dnes je i kvůli šedinám k nepoznání. Našla jsem revoluční dietu, říká

Roseanne Barrová
Roseanne Barrová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 6. 2022

Herečka Roseanne Barrová (69), která je nejlépe známá ze sitcomu Roseanne, byla celý život baculkou a její postava byla i velkou součástí její slávy. Letos tato žena oslaví 70. narozeniny a prošla velkou proměnou, díky které je téměř k nepoznání. Kdysi tmavé vlasy jsou dnes světlé a objemné tělo je dávno pryč. Pro magazín Today prozradila, jak se přebytečné tělesné hmotnosti zbavila.

Roseanne Barrová patří k herečkám, které budou doživotně spjaty s jednou rolí, přestože jich ztvárnily mnohem víc. Díky seriálu Roseanne se proslavila po celém světě a ve stejnojmenné roli pro ni byla velmi charakteristická silnější postava. Dnes by ji tak na veřejnosti zřejmě leckdo nepoznal, protože prošla výraznou proměnou.

Oblíbená herečka, kterou obklopují kontroverze například kvůli rasistickým příspěvkům na sociálních sítích či hádkám s kolegy z Roseanne, se letos stane sedmdesátnicí. Přesto ale vypadá lépe než kdy dřív, protože dokázala zhubnout a z baculky se stala ženou s pěknými křivkami.

"Rozhodla jsem se pro dietu. Je revoluční a radikální. Méně jím a víc se hýbu, je to jednoduché. Chci být zdravá a zbavit se tíhy, kterou jsem s sebou tahala léta. Zjednodušuje mi to život," řekla Roseanne Barrová v rozhovoru pro magazín Today.

Kromě postavy se také změnila i hereččina barva vlasů. Z dřívější brunetky je nyní hrdá nositelka šedivých vlasů, které jí sluší. Ani zdaleka tak dnes už nevypadá jako žena, kterou diváci vídali v televizi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.