Držím se doma. Nejsem očkovaná, ale možná je to moje blbost, říká herečka Zdena Hadrbolcová

Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 3. 2021

Česká republika je kvůli pandemii koronaviru aktuálně v jakémsi režimu spánku. Herečka Zdena Hadrbolcová (83), dnes nejlépe známá jako pekařka Růženka z divácky oblíbeného nekonečného seriálu, se stejně jako mnozí další drží především doma. Ačkoliv na vakcínu proti nemoci covid-19 má nárok, nepodstoupila ji. "Nejsem očkovaná, ale možná, že je to moje blbost," řekla Zdena Hadrbolcová pro ŽivotvČesku.cz.

Epidemická situace příliš nenahrává možnostem jakéhokoliv vyžití, spousta lidí chodí ven jen, když je to potřeba. Stejně tak to má i herečka Zdena Hadrbolcová. "Držím se doma a chodím jen tam, kam musím. To se nedá nic dělat, moc se nedržím venku," uvedla představitelka pekařky Růženky ze seriálu Ulice pro ŽivotvČesku.cz.

"Hraju v seriálu, to musím, tam mám smlouvu a zrovna tam jdu v sobotu. Tam jsou samí příjemní lidé, není tam nikdo, na koho bych se mračila, ráda se s nimi uvidím. Mám to natáčení ráda," přiblížila Zdena Hadrbolcová pro ŽivotvČesku.cz svou aktuální práci.

Vakcína proti nemoci covid-19 je od počátku března přístupná i lidem starším 70 let, Zdena Hadrbolcová ji přesto doposud nepodstoupila. "Nejsem očkovaná, ale možná, že je to moje blbost. Já se držím doma, tak mám pocit, že mě to tak neohrožuje, ale asi se mýlím, asi bych měla," doplnila pro ŽivotvČesku.cz oblíbená herečka.

Fenomenální herečku Zdenu Hadrbolcovou mohou lidé kromě seriálu Ulice znát i z mnoha legendárních filmů, jako jsou například Už zase skáču přes kaluže, Páni kluci či Slavnosti sněženek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.