Duel Chili a Ley: Tentokrát vyhrála ta, která udělala o chybičku méně, zhodnotil Radek Kašpárek

Do kuchyně MasterChef Česko se vrátily Lea a Chili
Do kuchyně MasterChef Česko se vrátily Lea a Chili
Foto: Se souhlasem TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 3. 2021

Ve středu se na televizní obrazovky vrátila populární reality show pro amatérské kuchaře, ve které se soutěží o Řád zlaté vařečky. A tentokrát se v kuchyni proti sobě postavily Chili a Lea Skálová. "Tento díl byl o chybách, protože obě během své účasti v soutěži dělaly vždy chyby," řekl pro ŽivotvČesku.cz jeden ze tří porotců soutěže Radek Kašpárek (39). Zvítězila nakonec Lea.

A jak slavný šéfkuchař řekl, tak se stalo. Tématem duelu byly chyby a jak se z nich poučit. "I ti nejlepší dělají boty, ale jen ti úplně nejlepší umí své chyby proměnit ve výhody,“ uvedl v úvodu pořadu porotce Přemek Forejt.

Lea, kterou si diváci pamatují ze série MasterChef 2019, se rozhodla pro výrobu kuřecího supreme s hummusem a piklovanou zeleninou. Chili známá z poslední série soutěže vsadila na kuře s nádivkou, cuketou a batátovou kaší. Během vaření ale spálila cibuli, což byla chyba, kterou ale následně »zachránila« .

"Tento díl byl o chybách, protože obě během jejich účasti v soutěži dělala vždy chyby. Ale vždy to dokázaly vždy uhasit. Tentokrát vyhrála ta, která udělala o chybičku méně," řekl pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek krátce po odvysílaném díle, ve kterém jen o kousek zvítězila Lea.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.