Duel kuchařské reality show. Pavel Berky si odnesl cennou trofej. Výsledek zhodnotil Radek Kašpárek

Kuchař Pavel Berky
Kuchař Pavel Berky
Foto: Archiv TV Nova

Na televizní obrazovky se vrátila kulinářská reality show, ve které se utkali amatérští kuchaři. Ovšem nejde o další řadu populární soutěže, ale o speciální duely, kdy se během čtyř večerů proti sobě postaví ti nejschopnější z minulých dvou řad. Ve středu večer o Řád zlaté vařečky jako první zabojovali nejvíce kreativní kuchaři Honza Vorel a Pavel Berky.

"Bylo to o kousek. Oba kluci si to přišli užít a ve finále Pavlovo jídlo bylo nápaditější. Všichni jsme se viděli po delší době rádi," zhodnotil středeční výsledek pro ŽivotvČesku.cz Radek Kašpárek s tím, že oba účastníci se ve svém vaření hodně posunuli.

Oba účastníci se pustili do úpravy mořské ryby - mořského ďase. A ze dvou účastníků vzešel jediný vítěz - tím se stal Pavel Berky, který ze svého triumfu byl velmi nadšený.

Podle porotce Radka Kašpárka rozhodovaly detaily a oba soutěžící v duelu rozhodně překvapili. "Oba kluci ukázali, jaký posun ve svém životě udělali a také dokázali, že je vaření baví," dodal pro ŽivotvČesku.cz respektovaný šéfkuchař.

Ve středu se v kuchyni populární show pro amatérské kuchaře opět soutěžilo. V dalším speci...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.