Dvojnásobná matka poskytla domov ukrajinské uprchlici. Vnadná blondýna z Východu jí během pár dnů přebrala muže

Sofia Karkadymová
Sofia Karkadymová
Foto: Profimedia
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2022

Sofiia Karkadymová (22) prchající před válkou na Ukrajině, která začala 24. února, našla útočiště ve Velké Británii. Začátkem května se nastěhovala k Tonymu Garnettovi (29) a jeho manželce Lorně (28). Dvojnásobná matka se však po příchodu mladé blondýny do svého domu nestačila divit. Když si všimla, že před jejím mužem chodí oděna zásadně v topech s hlubokým výstřihem a rudě namalovanými rty, začala jednat a Ukrajinku vyhodila z domu. K jejímu překvapení si sbalil kufry i její choť a odešel společně s cizinkou, informoval britský deník The Sun.

Příběh, který napsal sám život. Tak by se dalo označit, co prožil pár z Británie. Téměř třicátníka Tonyho Garnetta nenechala chladným uprchlická krize, kterou na Ukrajině vyvolal válečný stav, a rozhodl se podat pomocnou ruku jedné ze žen prchajících před vojenským konfliktem.

Sofiia Karkadymová, která měla štěstí a přijala nabídku nového zázemí, před ruskou invazí pracovala ve Lvově. I když Lorna, partnerka mladého muže, měla výhrady, nakonec dveře svého domu otevřela IT pracovnici z Ukrajiny.

Pohledná blondýna se do domu čtyřčlenné rodiny nastěhovala začátkem letošního května. "Od začátku se zaměřila na Anthonyho, rozhodla se, že ho chce, a vzala si ho," řekla pro The Sun dvojnásobná matka s tím, že během dvou týdnů se její rodinný život obrátil vzhůru nohama.

Podle Lorny neváhala Sofiia využít naplno ženských zbraní, a zatímco během dne zůstávala nenalíčená a ani si neupravovala vlasy, vše se mělo změnit s příchodem večera, kdy se vracela domů z práce hlava rodiny. Podle Lorny její sokyně v lásce předváděla své přednosti v topech s hlubokými výstřihy, a to v kombinaci s rudými rty a načesanými blond kadeřemi.

Sofiia toto tvrzení rezolutně popřela. "Nikdy jsem nezamýšlela ani neplánovala přijít k nim domů a přebrat Tonyho Lorně," řekla britskému deníku žena, která má nálepku »rozbíječka rodin«.

Faktem je, že ani ne po dvou týdnech soužití s partnery, kteří společně vychovávali dvě dcery ve věku tři a šest let, zaregistrovala dvojnásobná matka, že se mezi jejím mužem a novou obyvatelkou jejich domu něco děje.

Požadovala, aby blonďatá svůdnice se zálibou v make-upu odešla. To se také stalo. K jejímu překvapení ale neodešla sama. Společně s ní odešel i Tony. Podle informací webu metro.co.uk nyní žije nově vzniklý pár u rodičů záletníka Tonyho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.