Dvojnásobná účastnice pořadu Prostřeno! spáchala sebevraždu. Trenérka celebrit se oběsila

Zuzana se objevila dvakrát v pořadu Prostřeno!
Zuzana se objevila dvakrát v pořadu Prostřeno!
Foto: Archiv TV Prima
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 1. 2021

Smutná zpráva, která zaskočila nejen milovníky kulinářského pořadu, ale i řadu známých osobností. Dvojnásobná účastnice pořadu Prostřeno! Zuzana Drnek (+35) si dobrovolně vzala život. A to ve vlastním fitness studiu, kde se oběsila. Jedním z možných důvodů bylo, že bojovala o svěření svých dvou dětí - dcer do péče. Aktuálně její smrt řeší muži zákona, což pro ŽivotvČesku.cz potvrdil policejní mluvčí Jan Rybanský. "Podle prvotních informací zjištěných na místě události nestojí za smrtí cizí zavinění."

I když ve sportovním i pracovním životě sbírala úspěch za úspěchem, v osobním životě tomu tak nebylo. Půvabné podnikatelce se rozpadal a osobní prohra v souvislosti s bojem o milované děti měla neblahý dopad.

Soud obě dcery svěřil do péče jejího manžela, což značně poznamenalo její psychiku. K tomu se přidala skutečnost, že její podnikání v souvislosti s restrikcemi utrpělo ztráty.

"Je to strašné, ten boj o děti, zavřené podnikání kvůli vládním omezením a do toho problém v soukromém životě. Tak zbytečná smrt to je. Nechápu, proč si neřekla o pomoc. Proč něco takového udělala,“ uvedl pro Blesk Zuzanin kamarád. V pátek odpoledne známou trenérku slavných našel jeden ze zaměstnanců. Koroner však na místě konstatoval smrt.

Trenérka se objevila v pořadu Prostřeno! dvakrát - v roce 2016 ho vyhrála. Podruhé ji televizní diváci viděli minulý rok v říjnu, a to ve speciálu složeného z vítězů. V něm Zuzana Drnek sice nevyhrála, ale odhalila, jak se jí během několika let život převrátil naruby, když promluvila o rozvodu a boji o dcery. "Jednou jsem si dala v kanceláři víc alkoholu a opila se, manžel ráno přijel, zavolal policii a oni mi naměřili víc promile a sebrali mi děti,“ uvedla.

"Kriminalisté třetího policejního obvodu prověřují okolnosti tragického úmrtí ženy. K němu došlo v jednom z objektů v Českomoravské ulici v Praze. S ohledem na rodinné příslušníky se nebudeme k celé věci dále vyjadřovat,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.