Dwayne Johnson odhalil smysl svých tetování. Pro svalnatého herce mají hluboký význam

Dwayne Johnson
Dwayne Johnson
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2021

Dwayne Johnson (48), známý též jako The Rock, je proslulý svými potetovanými svaly. Ačkoliv herec a bývalý zápasník je drsný muž od pohledu, jeho duše je citlivá a významy jeho tetování to jen potvrzují. To, co může na první pohled vypadat jako nicneříkající symboly, má pro něj hluboký smysl.

Herec Dwayne Johnson je jednou z novodobých legend akčních filmů a komedií. Je proslulý svými obrovskými svaly a tím, že jeho rána skolí téměř jakéhokoliv nepřítele. Ve skutečnosti má ale do naštvaného bijce daleko a je citlivým, rodinně založeným mužem.

O tom, co pro Johnsona znamená jeho rodina a dědictví, které mu předala, svědčí i jeho tetování. "To, které mi zakrývá část levé ruky a hrudníku, má tři významy. Rodinu, ochranu rodiny a duši válečníka," vysvětlil The Rock v rozhovoru pro deník Body Art Guru.

"V jednom symbolu je skrytých hned několik lidí. Já s otevřenou náručí, má manželka a naše dcery. Další symbol reprezentuje mé předky, kteří sledují mou životní cestu. Obličej se žraločími zuby je symbol mé síly a životních překážek," přiblížil oblíbený herec a bývalý zápasník.

Na pravé ruce má pak Dwayne Johnson vytetovaného býka. "Jde o mé znamení. Reprezentuje krev, pot a slzy, je odrazem mé osobní historie a ukazuje můj celoživotní vývoj," doplnil herec význam tetování.

V jednom velkém tetování se skrývá spousta symbolů. "Bylo by složité je všechny vysvětlovat, řada z nich souvisí s mým dědictvím, s tím, co mi předali rodiče. Slouží i jako ochrana proti zlým silám," dodal Dwayne Johnson, který naposledy seděl pod jehlou v roce 2017.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.