Herec Dwayne Johnson má doma poklad ve formě krásné manželky. Svalnatý The Rock až nečekaně citlivě popsal, co pro něj znamená rodina

Dwayne Johnson s manželkou
Dwayne Johnson s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2022

Herec a bývalý profesionální zápasník Dwayne Johnson (50) je hora svalů. Muži ho obdivují a ženy na něm mohou oči nechat. On sám má však už dlouho oči jen pro jednu ženu, tou je jeho manželka Lauren Hashianová (37), se kterou má dvě dcery. V pořadu Oprah promluvil o tom, jak jsou pro něj jeho děvčata důležitá.

Herec Dwayne Johnson je jednou z novodobých legend akčních filmů a komedií. Je proslulý svými obrovskými svaly a tím, že jeho rána skolí téměř jakéhokoliv nepřítele. Ve skutečnosti jde ale o rodinně založeného muže, který dokáže být až překvapivě něžný. To dokazují jeho slova o manželce a dcerách, které nadevše miluje.

V roce 2019 si herec, který je přezdívaný The Rock, vzal zpěvačku Lauren Hashianovou. S tou má dvě krásné dcerky. Když se tak vrátí domů z akčního natáčení, obklopí ho láskyplná atmosféra vytvořená právě ženou jeho života a malými holčičkami.

"Být otcem je ta nejlepší práce, jakou jsem kdy měl a jakou mít budu. Vždy jsem chtěl svým dětem dát to, co mně v dětství chybělo. Mít doma samá děvčata mi dodává do života rovnováhu. Jsem obklopený estrogenem a jinak bych to ani nechtěl. Svou manželku i své dcery nadevše miluji," řekl Dwayne Johnson v pořadu Oprah.

Ze slov oblíbeného herce vyplývá, že pod obrovskou horou svalů, ze které jde respekt, se skrývá srdce ze zlata, které je plné lásky k rodině. Na manželku Dwayna Johnsona je navíc, stejně tak jako na něj, radost pohledět, a tak se doplňují nejen povahově, ale také fyzicky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.