Reklama:

Hollywoodský silák Dwayne Johnson popsal nejen své tréninky, ale i to, jakými nezdravými pokrmy se rád rozmazluje

Herec Dwayne Johnson
Herec Dwayne Johnson
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 7. 2022

Americký herec Dwayne Johnson předvedl pár měsíců po padesátých narozeninách vymakanou svalnatou postavu. The Rock (Skála), což je jeho přezdívka, je známý především ze série akčních filmů Rychle a zběsile nebo z dobrodružného snímku Mumie se vrací. Wrestler promluvil pro časopis Muscle and Fitness o tom, jak často trénuje či jakou zátěž zvedne, a svěřil se, že existuje i několik »zakázaných« jídel, kterým často podlehne. Nejraději ze všeho má brownies.

Reklama:

Populární herec pochází z wrestlerské rodiny, a tak se po vzoru dědy a otce také nejdříve vrhl tímto směrem. Poté přesedlal na herectví, vyzkoušel si ale i profesi zpěváka nebo producenta.

Reklama:

Následně se ale zase vrátil k zápasům a i ve svém věku, který je na vrcholový sport již pokročilejší, působí ve světové wrestlingové organizaci (WWE). Před pár dny ho zachytili fotografové v ulicích Las Vegas v modrém tílku, které jeho svaly mocně zvýraznilo.

Co pro figuru dělá, popsal pro časopis Muscle and Fitness. "Trénuji vždy hodinu a 45 minut. Kardio dělám každý den, posiluji 5krát týdně," prozradil rodák z Kalifornie s tím, že své tréninky pravidelně zveřejňuje i na sociálních sítích.

Nezapomněl se ani pochlubit, jak velké váhy při trénincích zvedá. "Na bench dám 115 kilo, dřepuji s 276 kilogramy", prozradil pro M&F.

S životosprávou už to u něj ale tak žhavé není. "Moje nejoblíbenější »zlobivé« jídlo vůbec jsou brownies. Nejlepší je jejich kombinace se sušenkami s arašídovým máslem. Smícháte je a upečete, a tak z nich vznikne fondán plněný arašídovým máslem. Úžasný. A také zbožňuji pizzy, ne běžné, ale pizzy s dvojitým těstem. Nezdvojnásobíte sýr, ale těsto. To je blaho," přiznal svoje chutě otec tří dcer - Simone (20), Jasmine (6) a Tiany (4).

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: