Elizabeth Hurleyová v 56 letech vypadá o 20 let mladší. Na odvážném snímku ukázala ploché bříško a pevná ňadra

Herečka Elizabeth Hurleyová
Herečka Elizabeth Hurleyová
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2021

Herečka Elizabeth Hurleyová (56) se proslavila především jako neodolatelná čertice ve filmu Smlouva s ďáblem. Je skoro paradoxem, že i dnes má až hříšně dokonalé tělo. Na sociální síti vystavila odvážnou fotku, kde si ňadra jen ze stran zakrývá košilí. Figura modelky ale není zadarmo, stojí za ní tvrdá práce a občas i odpírání.

Elizabeth Hurleyová pracovala v modelingu už jako teenagerka, později se dala na dráhu herečky. Některé návyky z dob, kdy se procházela po molech, jí ale zůstaly a proto se i dnes může pyšnit dokonalou postavu, za které by i leckteré dvacátnice daly cokoliv. Ne všechny rituály spojené s udržováním váhy jsou ale pro sexsymbol 80. a 90. let příjemné.

"Každé ráno začínám tím, že vypiju dva hrnky teplé vody. Přiznávám, že to nechutná zrovna dobře, ale skvěle to nastartuje trávicí systém. Navíc mám při ruce vždy láhev vody, abych nezapomínala pít," řekla Hurleyová pro magazín Women's Health s tím, že hydratace je pro ni klíčová.

Vzhledem k tomu, že herečka má vytříbené chutě, si s jídelníčkem hlavu příliš lámat nemusí. "Nemám ráda chemická nebo příliš složitá jídla. Když jsem doma, vařím z lokálních surovin. Měla jsem vlastní malou biofarmu, ale to pro spoustu lidí není dosažitelné. Přesto si myslím, že podpořit místní farmáře a pěstitele není na škodu a jídlo je pak chutnější," vysvětlila Hurleyová.

"Miluji sladké a to je to jediné, co si musím odpírat. Ovoce samozřejmě jím, k snídani si ráda dám řecký jogurt s banánem a trochou medu. Po poledni ale nejím ani ovoce a držím se zeleniny. Ta je hlavní přílohou při večeři, ke které často jím grilované kuřecí maso, různě kořeněné, abych neměla pocit, že jím pořád to samé," přiznala herečka.

Tělem bohyně a tváří anděla se Elizabeth Hurleyová (55) proslavila už před dlouhými roky. ...

Elizabeth Hurleyová je dlouhodobě ikonou a cvičení je v jejím životě důležité nejen pro udržení kondice, ale i jako forma relaxu a zábavy. "Posiluji, dělám aerobní cvičení, hraji tenis, plavu. Ve sportu jsem se našla a když na něj mám čas, jsem spokojená," vysvětlila legendární filmová čertice a žena, která v 56 letech vypadá o 20 let mladší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.