Jako vejce vejci: Syn Elizabeth Hurleyové je kopií matky. Model Damian vypadá jako živá panenka

Herečka Elizabeth Hurleyová
Herečka Elizabeth Hurleyová
Foto: Showpix
Publikováno: 10. 1. 2021

Tělem bohyně a tváří anděla se Elizabeth Hurleyová (55) proslavila už před dlouhými roky. Něco z jejího šarmu zdědil i syn Damian Charles Hurley (18), který jako by jí z oka vypadl a navíc se vydal i stejnou cestou jako jeho slavná matka. Taktéž jako ona si buduje modelingovou kariéru a sklízí úspěchy.

Kráska, která byla dlouhých třináct let partnerkou hollywoodské hvězdy Hugha Granta (60), pracovala v modelingu už jako teenagerka a po stejné cestě se vydal i její syn, který prošel výraznou proměnou. Ještě v 15 letech vypadal jako uhlazený vzorný chlapec, dnes oslňuje na módních přehlídkách slavných značek.

Na fotografiích s dlouhou kšticí ze zdánlivého záporu v podobě určité míry zženštilosti udělal přednost, kterou je charakteristický. Damian trávil ještě donedávna většinu svého času doma s matkou, která odloučení kvůli jeho modelingovým zakázkám moc dobře nezvládá.

"Nutím ho, aby mi o sobě dával neustále vědět. Protáčí oči, ale ve skutečnosti ho to tolik neštve," svěřila se Elizabeth Hurleyová v rozhovoru pro magazín You.

Modelka a herečka si prošla řadou vztahů a milostných eskapád. Randila například s australským hráčem kriketu Shanem Warneem (51) nebo s filmovým producentem Stevem Bingem (†55), otcem Damiana, který loni v létě spáchal sebevraždu. Pravou lásku ale nenašla, proto zůstala sama. "S Damianem jsme si blízcí. Díky bohu za to, protože rodinu tvoříme jen my," řekla.

V loňském roce Damian Hurley dokončil školu - kvůli koronaviru však výuka probíhala z domova a byl ochuzen o tradiční věci související se zakončením středoškolského vzdělání.

"Konečný výsledek je dobrý, ale nemohl si užít ples, nerozloučil se s kamarády, mrzelo ho to. Už není malý chlapec, pracuje a já se učím s ním jednat jako se sobě rovným, je to náročný proces," přiznala Elizabeth Hurleyová.

Herečka Elizabeth Hurleyová (56) se proslavila především jako neodolatelná čertice ve film...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu