Jako vejce vejci: Syn Elizabeth Hurleyové je kopií matky. Model Damian vypadá jako živá panenka

Elizabeth Hurleyová má 18letého syna Damiana
Elizabeth Hurleyová má 18letého syna Damiana
Foto: showpix.cz

Tělem bohyně a tváří anděla se Elizabeth Hurleyová (55) proslavila už před dlouhými roky. Něco z jejího šarmu zdědil i syn Damian Charles Hurley (18), který jako by jí z oka vypadl a navíc se vydal i stejnou cestou jako jeho slavná matka. Taktéž jako ona si buduje modelingovou kariéru a sklízí úspěchy.

Kráska, která byla dlouhých třináct let partnerkou hollywoodské hvězdy Hugha Granta (60), pracovala v modelingu už jako teenagerka a po stejné cestě se vydal i její syn, který prošel výraznou proměnou. Ještě v 15 letech vypadal jako uhlazený vzorný chlapec, dnes oslňuje na módních přehlídkách slavných značek.

Na fotografiích s dlouhou kšticí ze zdánlivého záporu v podobě určité míry zženštilosti udělal přednost, kterou je charakteristický. Damian trávil ještě donedávna většinu svého času doma s matkou, která odloučení kvůli jeho modelingovým zakázkám moc dobře nezvládá.

"Nutím ho, aby mi o sobě dával neustále vědět. Protáčí oči, ale ve skutečnosti ho to tolik neštve," svěřila se Elizabeth Hurleyová v rozhovoru pro magazín You.

Modelka a herečka si prošla řadou vztahů a milostných eskapád. Randila například s australským hráčem kriketu Shanem Warneem (51) nebo s filmovým producentem Stevem Bingem (†55), otcem Damiana, který loni v létě spáchal sebevraždu. Pravou lásku ale nenašla, proto zůstala sama. "S Damianem jsme si blízcí. Díky bohu za to, protože rodinu tvoříme jen my," řekla.

V loňském roce Damian Hurley dokončil školu - kvůli koronaviru však výuka probíhala z domova a byl ochuzen o tradiční věci související se zakončením středoškolského vzdělání.

"Konečný výsledek je dobrý, ale nemohl si užít ples, nerozloučil se s kamarády, mrzelo ho to. Už není malý chlapec, pracuje a já se učím s ním jednat jako se sobě rovným, je to náročný proces," přiznala Elizabeth Hurleyová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.