Elizabeth z Pirátů z Karibiku se těší na stárnutí. Vrásky a šediny jsou krásné, myslí si Keira Knightleyová

Herečka Keira Knightley
Herečka Keira Knightley
Foto: Showpix.cz

Keira Knightleyová (35) je známá z filmů Pýcha a předsudek, Láska nebeská a nejvíce ji proslavila série Piráti z Karibiku, kde ztvárnila Elizabeth. Se slávou se musela vyrovnávat už jako velmi mladá a to může být jedním z důvodů, proč se na stárnutí těší. Podle vlastních slov si toho jako dvacátnice moc neužila a vrásky a šediny považuje za krásné.

Keira Knightleyová patří mezi slavné ženy, které ve světle reflektorů vyrůstaly a ve velmi mladém věku se musely potýkat s negativními aspekty slávy. Konkrétně pro Keiru šlo o komentáře na její postavu v době, kdy dospívala a na její poprsí poté, co nevyrostlo do hollywoodských ideálů.

Hvězda Pirátů z Karibiku v rozhovorech několikrát zmiňovala, že mládí si moc neužila. Možná právě proto je odhodlaná si užívat stárnutí a už dnes obdivuje ženy, které jeho známky nosí s hrdostí. "Když vidím ženu s vráskami a šedými vlasy, napadne mě, jak je to krásné, jak je úžasná a že to vypráví příběh jejího života,“ řekla herečka v rozhovoru pro irský deník Independent.

Sama se ještě nedokázala pořádně odhodlat k tomu, aby kvůli přibývajícímu věku absolutně nepanikařila. "Když vidím šedý vlas u sebe, okamžitě mě napadne, že se musím obarvit. Snažím se sžít s faktem, že v zrcadle už nikdy neuvidím to, co tam bývalo dřív,“ doplnila Keira, která chce stárnutí vnímat pozitivně.

V překročení věku 35 let vidí velkou výhodu. "Ve dvaceti jsem byla velmi citlivá, ale dospěla jsem a změnilo se to. Už si moc věcí k tělu neberu. Není to úleva jen pro mě, ale například i pro mé rodiče, kteří byli nešťastní, když jsem se zbytečně trápila já,“ vysvětlila herečka změnu svého myšlení magazínu Glamour.

Až se do Keiry Knightleyové zub času skutečně zakousne, má v plánu hlavně nepřemýšlet nad názory cizích lidí. "Nejlepší bude nemyslet na to, co si myslí ostatní. Právě to způsobuje největší stres. Navíc v mém životě se začalo všechno zlepšovat až po 25. narozeninách, tak asi bude vše už jen lepší,“ dodala pozitivně smýšlející a ženskou přirozenost podporující herečka.

Film Mumie a jeho pokračování s názvem Mumie se vrací patří mezi kladně hodnocené snímky s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.