Enrique Iglesias udělal výjimku a pustil fanoušky do soukromí. Ukázal, jaká je jeho partnerka Anna Kurnikovová matka, a řekl, proč si ji ještě nevzal

Zpěvák Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová
Zpěvák Enrique Iglesias a Anna Kurnikovová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 5. 2022

Už od roku 2001 tvoří zpěvák Enrique Iglesias (47) pár s tenistkou Annou Kurnikovovou (40). Partneři spolu vychovávají tři děti, přesto nikdy nevstoupili do svazku manželského. Také málokdy pouští své fanoušky do soukromí. Španělský pěvec nyní udělal výjimku a ukázal, jak u něj doma vypadá rodinná zábava.

Svatba je pro mnohé jedním z nejdůležitějších životních milníků a celá řada partnerství už se za léta rozpadla jen proto, že zatímco jeden partner chtěl svatbu, druhý o ni nestál. To ale rozhodně není případ Enriqua Iglesiase a Anny Kurnikovové. Tenistka a zpěvák žijí už přes 20 let na hromádce a zdá se, že společně se třemi dětmi si doma dovedli vytvořit idylku.

Ani jeden z partnerů o vztahu nikdy příliš nemluvil. Nikdo tak přesně neví, kdy se Enrique a Anna dali dohromady, a dokonce se stále spekuluje o tom, jestli se někdy hodlají jeden druhému oficiálně oddat. Chvíli dokonce panovalo přesvědčení, že došlo k velmi dobře utajené svatbě, to ale pravda není.

"Jsme šťastní. Ve vztahu dojdete do bodu, kdy jste s někým tak dlouho, že máte pocit, že jste manželé, i když tomu tak není. Já vidím jediný rozdíl v tom, že jsme spolu nestáli u oltáře," cituje Iglesiase americký společenský deník The Sun.

Co se týká dětí a rodiny, jsou Anna Kurnikovová i Enrique Iglesias velmi uzavření a své soukromí příliš na odiv nedávají. Zpěvák ale udělal výjimku a ukázal, že bývalá profesionální tenistka a modelka je skvělou maminkou, která si umí krásný den s dětmi vychutnat všemožnými aktivitami. Na jím zveřejněném videu například rozesmává dcerku tancem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.