Reklama:

Epidemii neřeší, vydělává si slušně. Zpěvák Bohuš Matuš prozradil, kdo mu pomáhá finančně i lidsky. Je to můj anděl, říká

Zpěvák Bohuš Matuš
Zpěvák Bohuš Matuš
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2021

Narození dcery, svatba s milovanou partnerkou a nakonec stěhování do vysněného domečku se zahradou. Zpěvák Bohuš Matuš (48) prožívá šťastné životní období a navíc se mu nabídky na koncerty jen hrnou. Nemá tak obavy z budoucnosti, protože díky každodennímu zpívání může spořit a zabezpečit rodinu. Finančně i lidsky mu velmi pomáhá jeho lékařka, na kterou nedá dopustit. "Dělá mi také pomocnou manažerku a svým jménem mi zařídila asi třicet vystoupení. Účet je plný a velkou zásluhu na tom má paní doktorka Baudyšová. Musím říct, že jsem nikdy neměl fanynku, která by mě tak milovala," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Býval pesimistou, ale v poslední době přišly změny, které ho přiměly pohlížet na svět o něco radostnějším pohledem. V květnu se oženil s krásnou Lucií (18), rozenou Palkaninovou - pár má spolu už devítiměsíční dceru Natálku. Kromě rodinného života si zpěvák konečně užívá i desítky koncertů, které mu pomáhají zvládat vše i finančně.

Reklama:

"Daří se mi skvěle, teď se připravuju na premiéru muzikálu Láska nebeská. Opravdu mě těší, že jsem tu roli vybojoval. Mám obrovské štěstí, že jsem narazil na mou skvělou kamarádku Věru Baudyšovou, což je nejen skvělá lékařka, ale také dobrá duše, která mi hodně pomohla i po finanční stránce. Velmi mě podporuje, protože mi zároveň dělá pomocnou manažerku a svým jménem mi zařídila asi třicet vystoupení. Jezdím teď koncerty každý den s kolegou Fandou Čermákem, kdy máme hodinový program a funguje to skvěle. Zájem lidí je obrovský, z čehož mám velkou radost," řekl Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz s tím, že do voleb toho zvládnou ještě opravdu dost a epidemická situace a myšlenka lockdownu ho zatím nijak netíží.

"Jsem moc šťastný, protože jsem nyní finančně zabezpečený, účet je plný a velkou zásluhu na tom má právě paní doktorka Baudyšová. Obvolala všechny potenciální zájemce o vystoupení - je úžasné, že stále existují lidé jako je ona. Říkávám jí, že je pro mě anděl z nebes, protože jsem nikdy nic podobného nezažil, abych měl fanynku, která mě tak miluje a snaží se mi ze všech sil pomoci. To se opravdu jen tak nevidí. Navíc, když mám nějaký zdravotní problém, hned se postará, napíše mi léky a vše, co potřebuji. Je velmi laskavá a starostlivá," dodal Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: