Erika Stárková hlásí návrat. Nechci poslouchat negace, ale pozitivní vibrace, napsala

Erika Stárková překonala zákeřné onemocnění
Erika Stárková překonala zákeřné onemocnění
Foto: Archiv Eriky Stárkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2020

Sympatická herečka Erika Stárková (36) má za sebou kolaps, po kterém bohužel skončila v nemocnici. Potvrzené pozitivní výsledky na covid-19 ji na několik dní přiměly zůstat v péči lékařů a zaměřit se mimo svoji práci především na to, aby se uzdravila. Nyní je konečně v pořádku a ohlásila se fanouškům na sociálních sítích.

Erika Stárková je výrazná a nesmírně energická osobnost. Během své účastí v populárním televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas navíc prokázala obrovský všestranný talent, který by jí mohli závidět i někteří kolegové z branže. Jenže během jednoho z tréninků došlo k tomu, že vždy usměvavá Erika zkolabovala a musela být hospitalizována do nemocnice.

Prokázal se u ní pozitivní výsledek na covid-19 a musela tak následovat léčba a povinná karanténa. Herečka však prokázala nezlomného ducha a podařilo se jí z nepříjemného stavu dostat. Na instagramovém profilu se ohlásila s optimismem sobě vlastním. "Jsem ZDRAVÁ a v plnné výzbroji jedeme dál. Svět se točí dál a Já sem hodně v přírodě a nesleduji televizi, protože ji už 15 let nemám a vím, že nechci poslouchat negace, ale pozitivní vibrace," napsala Erika Stárková k příspěvku a nezapomněla uvést na pravou míru, že je dyslektik a předem poděkovala za neopravování jejích slov.

"Takže kolik pak to nových životů dnes zase přislo na tento krásný svět ať už v říši lidí nebo zvířat? Kolik asi vyrostlo rostlin? Kolik se zasadilo stromů? Kolikrát se jeden člověk za den usmál na hlas? Kolikrát si dnes někoho objal z lásky? Kolik pohledů si věnoval směrem k nebi? Vím je to náročnější čas, ale sme v tom všichni SPOLU. Zpívej tanči odpočívej směj se buď svůj žij a leť i tak stále naplno. Tenhle Divnoland brzy skončí ..., ale to krásný a pozitivní tady bude do konce věků. To ti nikdo nevezme!!!!! Jen Ty sám pokud tomu tedy uvěříš..." dodala na závěr.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.