Eva Burešová se stala dvojnásobnou maminkou. Přivedla na svět chlapečka, dostal jméno Tristan William Forejt. Hrdý otec se pochlubil dojemným snímkem

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2022

Teď už jim chybí jen svatba, která by z nich oficiálně udělala rodinu. Tak by se dalo přemýšlet o vztahu Evy Burešové (29) a šéfkuchaře Přemysl Forejta (35), kterému herečka a zpěvačka přivedla v pondělí na svět chlapečka. Dostal jméno Tristan William Forejt. Redakci už v květnu prozradil spolehlivý zdroj, že se herečka se svým partnerem těšili na chlapečka. "Bude to kluk. Takže výbavičku už nakupují barevně do modra," uvedl pro ŽivotvČesku.cz člověk blízký pohledné umělkyni, který si přál zůstat z pochopitelných důvodů v anonymitě. Jak je zřejmé, nemýlil se. 

S radostnou novinkou se s fanoušky podělil otec miminka, šéfkuchař Přemysl Forejt. "Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat až budeme všichni spolu. Miluji vás rodinko moje. Tak už jsem tu taky - 15/8 2022 Tristan William Forejt," uvedl ke snímku, kterým oznámil narození potomka.

Na konci března redakce ŽivotvČesku.cz přinesla informaci, o které se jen spekulovalo. A to o tom, že herečka prochází radostnou těhotenskou proměnou. "Přibližně za dva týdny má ve Tváři vystupovat Přemek Forejt. Pochlubí se tam ultrazvukem," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si přál zůstat v anonymitě. Za dva týdny se herečka pochlubila před vysíláním pořadu na svém Instagramu šťastnou novinkou, o které tvrdila, že je tajná, ale ve skutečnosti ji věděli i lidé, kteří jí nejsou blízcí.

Redakce ŽivotvČesku.cz z velmi blízkého okolí Evy Burešové získala v květnu informaci o tom, že herečka a její šéfkuchař, který se před časem stal pyšným kontrolorem hranolek v jednom známém fastfoodovém řetězci, se těší na syna. "Bude to kluk. Takže výbavičku už nakupují barevně do modra," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si přál zůstat z pochopitelných důvodů v anonymitě.

Jak se teď ukázalo, skutečně se dvojici narodil chlapeček. Rodiče mu dali na české poměry poměrně nezvyklé jméno - Tristan William.

Eva Burešová s partnerem Přemkem Forejtem mají s rodičovstvím již zkušenosti - z předchozích vztahů má každý po jednom potomkovi - herečka vychovává syna Nathaniela, se kterým se sem tam pochlubí na Instagramu, šéfkuchař dceru Stellu.

Nedávno redakce ŽivotvČesku.cz upozornila, že dvojice se rozhodla posunout svůj život i ohledně bydlení. Společně si pořídili dům v obci Struhařov u Benešova. Hypotéku na nemovitost si podle zjištění redakce vzali společně. Cena domu, který pár pořídil, byla okolo 13 milionů korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.