Eva Burešová už brzy bude podruhé maminkou. Ve žlutých šatech ukázala, jak se jí zvětšuje a krásně zakulacuje bříško

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2022

Už jim chybí jen svatba, která by z nich oficiálně udělala rodinu. Tak by se dalo přemýšlet o vztahu Evy Burešové (28) a šéfkuchaře Přemka Forejta (35), se kterým pohledná herečka očekává narození prvního společného potomka. Oba si soukromí bedlivě střeží. "Soukromí si chráníme a ctíme ho. Je to pro nás posvátná záležitost," vysvětlil dříve pro ŽivotvČesku.cz porotce známé kulinářské show. Aktuálně se herečka a zpěvačka pochlubila snímkem ve žlutých šatech, z něhož je patrné, že její požehnaný stav se čím dál více posouvá k termínu narození miminka.

Redakci nedávno prozradil spolehlivý zdroj, že se herečka se svým partnerem těší na chlapečka. "Bude to kluk. Takže výbavičku už nakupují barevně do modra," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si přál zůstat z pochopitelných důvodů v anonymitě. Herečka se doposud k pohlaví miminka oficiálně nevyjádřila, i když uvedla, že už ho s partnerem znají.

Aktuálně se brzy dvojnásobná maminka těší z požehnaného stavu, který rozhodně neskrývá. Naopak si »miminkovskou cestu na svět«, která standardně trvá devět měsíců, užívá a nebojí se vzít outfit, v němž je čím dál více zakulacující se bříško vidět. A nutno uznat, sluší jí to.

Eva Burešová s partnerem Přemkem Forejtem se těší na první společné dítě, oba z předchozích vztahů ale potomky už mají - herečka vychovává syna Nathaniela, se kterým se sem tam pochlubí na Instagramu, šéfkuchař dceru Stellu.

Přestože do jejich domácnosti brzy přibyde miminko, nežijí úplně spolu jako jedna rodina, šéfkuchař totiž musí často pracovně do Olomouce, kde šéfuje vyhlášené restauraci. Dvojice to však nevidí jako problém. "Olomouc není severní pól, vše se dá zvládnout," vysvětlila před časem pro ŽivotvČesku.cz svůj postoj Eva Burešová.

Nedávno redakce ŽivotvČesku.cz upozornila, že dvojice se rozhodla změnit vše i ohledně bydlení. Společně si pořídili dům v obci Struhařov u Benešova, o čemž se může každý přesvědčit v katastru nemovitostí. Hypotéku na nemovitost si podle zjištění redakce vzali společně. Cena domu, který pár pořídil, je okolo 13 milionů korun. To svědčí o tom, že láska mezi nimi je skutečně vážná, když se odváží k takovému závazku, který často trvá delší dobu než výchova dítěte.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.