Eva Burešová vyrazila s Přemkem Forejtem do Varů. Její kostým se mi líbí, říká stylista celebrit. Zhodnotil, jak to páru sluší

Eva Burešová s Přemkem Forejtem
Eva Burešová s Přemkem Forejtem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2021

Jedním z nejsledovanějších párů českého showbyznysu jsou od začátku jejich vztahu herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) a uznávaný šéfkuchař Přemek Forejt (31). Vzhledem k tomu, že v Karlových Varech probíhá 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu (MFF), není překvapením, že se přijela podívat i zamilovaná dvojice. A oba hned vzbudili pozornost fotografů a kolemjdoucích. Jejich outfity zhodnotil stylista hvězd Kája Pavlíček (48). "Kostým Evy se mi líbí, ale vytkl bych délku kalhot. Přemek má klasický outfit, který je na odpolední akci vhodný," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Představitelka Týny Popelkové ze seriálu z farmářského prostředí se v doprovodu partnera objevila na karlovarské kolonádě, kde dvojice ihned upoutala pozornost. S porotcem gastronomické show už žije několik měsíců, kdy se na konci loňského roku jejich vztah oficiálně potvrdil.

Oba jsou mladí, pohlední a pojí je také vkus a cit pro módu. Jejich vzezření zhodnotil odborným okem Kája Pavlíček. "Evin kostým se mi líbí. Přijde mi, že jde o volný styl, oblékla kalhoty s vysokým pasem – což všechno najdeme v letošních podzimních trendech. Nicméně, co bych trošku vytkl, je délka kalhot – u typu širokých volných kalhot by měla být délka správná, to znamená, že by u chodidel neměly být nahrnuté. Předpokládám, že její boty mají nějaký podpatek a podle mě by měly být nohavice kratší. Jinak nemám úplně, co bych jí vytkl. Možná bych jen zvolil k tomuto outfitu jiný typ brýlí. Třeba na sobě chtěla mít něco dominantního, ale nevím, jestli jsou takové brýle ideální volbou. Samozřejmě je to otázka vkusu," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Stejně tak okomentoval Přemka Forejta, který je pro hodně žen a dívek lamačem srdcí. "Měl bílou košili, bílé tenisky – to je klasika. Nejde o nic, co by člověka nějak nadchlo, ale ani urazilo. Bývá oblečený standardně podle módních trendů. Myslím si, že na nějakou odpolední akci je pro mladého muže tento outfit ideální. Vzal si k němu i klobouk – ty byly trendem už loňskou zimu a stále to přetrvává. Klobouk by měl do našeho šatníku určitě patřit. Tedy nejenom do pánského, ale také dámského. U nás jsou ženy i muži docela konzervativní, takže klobouky bohužel příliš nevidíme," dodal známý stylista, který se stará o šatník a vzhled mnoha českých celebrit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.