Eva Decastelo našla recept, jak se rychle a efektivně zbavit celulitidy. Popsala, co pro to musí dělat

Herečka Eva Decastelo
Herečka Eva Decastelo
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2021

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (42) je nesmírně atraktivní ženou, která popírá zákony stárnutí. Na její tváři vrásky jen těžko hledat a v létě se může v sukních či kraťasech chlubit dokonalýma nohama. Perfektní vzhled ale nemá zadarmo a prozradila, co jí nejvíc pomáhá proti ženami obávané pomerančové kůži. "Otužováním se intenzivně prokrvuje kůže, takže mi to pomáhá s celulitidou," řekla pro ŽivotvČesku.cz Eva Decastelo.

Eva Decastelo se pyšní postavou, kterou by jí mohly i o 20 let mladší ženy závidět, a to i přesto, že obecně příliš nemá v lásce sportování. K srdci jí ale už před příchodem pandemie koronaviru přirostla aktivita, která má blahodárné účinky jak na tělo, tak na mysl. Sama herečka navíc tvrdí, že ji dokázala zbavit i celulitidy.

"Otužuji se zhruba 2 roky. Začala jsem ještě před covidem, kdy jsem točila reportáž o otužování s hercem Oldřichem Navrátilem a v rámci toho jsem s ním šla do zamrzlé Vltavy pokryté sněhem. Tam to všechno začalo," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz, kdy začala s jedním ze svých aktuálně nejoblíbenějších koníčků. Nejen, že otužováním posiluje imunitu, ovlivňuje jím i svůj vzhled a psychiku.

Právě za dokonalé nohy vděčí Eva Decastelo koupání ve studené vodě. "Otužováním se intenzivně prokrvuje kůže, takže mi to pomáhá s celulitidou. Já do toho ještě pravidelně beru kolagen a občas chodím na rázovou vlnu, což je taky super výpomoc. Pomáhám si, kde můžu. Je fakt, že v zimě to prokrvení je naprosto fantastické," vysvětlila herečka a moderátorka pro ŽivotvČesku.cz, co dělá pro svou krásu.

V rodině, která ji v této aktivitě plně podporuje, si našla k otužování i skvělou parťačku. Do studené vody s ní chodí dcera, ale ne celoročně. "Zuzanka chodí pravidelně. Do extrémních mrazů jí nepouštím, ale do konce října, půlky listopadu ano," dodala Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz s tím, že otužování ji uklidňuje a dobíjí energií.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.