Reklama:

Ewa Farna ukázala realitu svého těla. Úmyslně odhalila celá stehna a řekla svůj názor na ženskou váhu

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2021

Zpěvačka Ewa Farna (27) byla v minulosti často pranýřována kvůli své postavě. Nyní se svezla na trendu body positivity, kterým lidé usilují o změnu předsudků vytvořených kvůli vzhledu. Ukázala svou postavu tak jako nikdy předtím na snímcích v body a popsala, čím si prošla v době, kdy tento trend neexistoval. Vzkazuje, že krása a zdraví nemusí mít velikost 34.

Reklama:

Fenomenální zpěvačka Ewa Farna promluvila o svých pocitech z vlastního těla a z předsudků, kterým v minulosti čelila. Přidala se k trendu body positivity, kterým se lidé snaží bourat předsudky vytvořené na základě vzhledu. Popsala, jak se cítila, když byla kvůli své postavě kritizována a vzkázala, že dívky se mají navzájem podporovat.

Reklama:

Ewu mrzí, že trend neexistoval už před pár lety. "Možná bych nedostala takový lynč v období, kdy jsem se z dívky měnila v ženu. Nebylo to snadné," zavzpomínala zpěvačka na svém Instagramu a vzpomenula i to, že jí lidé říkali, aby méně jedla.

Spousta plus-size žen trend pochopila špatně a nyní se pouští do těch, které mají štíhlé či sportovní postavy. "Krása a zdraví nemusí mít velikost 34. Pokud jste spokojení s tím, kým jste, pak přejte ostatním dobro a jejich úspěchy. Dívky se musí podporovat," vysvětlila Ewa Farna v příspěvku, který napsala v polštině.

Zpěvačka během mateřství rozkvetla a nějaké kilogramy se jí shodit podařilo, přitažlivé ženské křivky jí ale zůstaly. Na nejnovějších snímcích, kde ukázala tělo tak, jako nikdy v minulosti, připomíná bohyni.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: