Martinu Schreinerovi se nepodařilo udržet si formu. Poté, co shodil 35 kg, dál bojuje s váhou

Martin Schreiner
Martin Schreiner
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2023

Muzikálový herec a účastník soutěže SuperStar Martin Schreiner (26) v minulosti překvapil tím, že dokázal shodit úctyhodných 35 kilogramů. Těžce vydřenou formu si ale nedokázal udržet a dnes je, zdá se, opět na startovní čáře. V divadle Lucie Bílé momentálně hraje v muzikálu Srdeční záležitost, a jak dříve umělec pro ŽivotvČesku.cz prozradil, když je pracovně vytížený, nezbývá mu čas na sebe.

Když se na televizních obrazovkách objevila šestá řada soutěže Česko Slovenská SuperStar a na pódiu předvedl svůj hlas Martin Schreiner, bylo jasné, že se jedná o velký talent. V soutěži si vyzpíval třetí místo a momentálně je o něj velký zájem. Loni byl po covidové pauze v jednom kole a z celého roku strávil tři čtvrtiny v divadle zkoušením nových představení.

"Je to šílené tempo, ale jsem za to vážně rád, protože po tom covidu je skvělé, že můžeme hrát. Lidé naštěstí chodí opět hodně, nejspíš už se nemohli dočkat. Je to trochu, jako když v zoo vypustí zvířátka do výběhu," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz zpěvák koncem loňského roku.

Je zřejmé, že ani letos si talentovaný zpěvák příliš neoddechl. Ve čtvrtek si odbyl premiéru muzikálu Srdeční záležitost, kde ztvárňuje roli Jeffa. Na párty po premiéře se Martin ukázal v džinových kalhotách a béžové mikině s kapucí. Je vidět, že sympatický mladík je zpět na své původní váze. Pro ŽivotvČesku.cz sám prozradil, že když je pracovně v jednom kole, soustředit na hubnutí se mu nedaří.

"Kvůli zkouškám v divadle nemám teď ani moc čas na sport. Na druhou stranu se na tom jevišti člověk také hodně naběhá. Zvlášť »Okno mé lásky« je velmi náročné, tam jsem na scéně opravdu hodně. Při představení s sebou sice nemám mobil ani hodinky, takže nevím, kolik kroků nachodím, ale určitě je to hodně," popsal před nedávnem své náročné pracovní tempo pro ŽivotvČesku.cz Martin Schreiner, jenž zazářil i v show Tvoje tvář má známý hlas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.