Reklama:

Exkluzivní snímky z nového seriálu režiséra, který budí ze spaní filmové kritiky. Kdo je muž, který vypadá jako Rumburak, jen velmi těžko poznáte

Tomáš Magnusek
Tomáš Magnusek
Foto: Se svolením Tomáše Magnuska
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2022

Původní profesí je učitel, není se tak čemu divit, že v současnosti pracuje na seriálu Společně sami podle drsných skutečných příběhů ze školního prostředí. Řeč je o režisérovi Tomáši Magnuskovi (37), který je trnem v oku některých filmových kritiků, což nemusí být vůbec vnímáno špatně a naopak to může přinášet řadu pozitiv. Muž, který dokázal v minulosti shodit 80 kilogramů na váze, totiž rád vybočuje z řady či jinými slovy řečeno jde proti proudu. Redakci ŽivotvČesku.cz poskytl snímky z připravovaného seriálu, kde sám hraje.

Reklama:

Na hlavním snímku muž připomínajcí seriálového Rumburaka není jeho představitel Jiří Lábus (72), ale Tomáš Magnusek, který kvůli roli musel přibrat na váze.

Reklama:

"Musel jsem kvůli roli v seriálu Společně sami přibrat 15 kilogramů. Aby se při filmování efekt zesílil, štáb mi dal ještě huňatý svetr. Musel jsem vypadat tlustší a starší," popsal pro ŽivotvČesku.cz charismatický režisér, který si z toho, že ho filmoví kritici nemají v oblibě, nic nedělá. Ono totiž na druhou stranu je známým faktem, že někteří filmoví kritici zrovna nepatří ve filmové branži k těm, co jim každý herec plácá po zádech.

Zajímavostí rozhodně je, že filmovým kritikům se Tomáš Magnusek poměrně dost libí v pozici herce. Letos v únoru byl spolu s Václavem Neužilem za film Zátopek byl nominován jako nejlepší herec v hlavní roli za snímek Shoky & Morthy: Poslední velká akce. Nakonec na Cenách filmové kritiky skončil druhý.

K současné práci na seriálu se vyjadřuje tak, že samo herecké obsazení dělá seriál vemi atraktivní už teď, diváci si ale na něj budou muset počkat do roku 2023. Mohou se těšit ale na jména jako Zlata Adamovská (63), Bára Jánová (32), Martin Dejdar (57), Ivan Vyskočil (75) a další.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: