ExLunetic Martin Kocián vyzval Rytmuse k boxerskému zápasu. Slibuje mu nakládačku

Martin se rád utkal v ringu s hudebníkem Rytmusem.
Martin se rád utkal v ringu s hudebníkem Rytmusem.
Foto: Archiv Martina Kociána
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2020

Bývalý člen hudebního seskupení Lunetic Martin Kocián (43) si vzal do úst možná poněkud velké sousto. Alespoň tak se dá chápat jeho výzva k souboji mezi šestnácti provazy směrem k hudebníkovi Patriku Rytmusovi Vrbovskému (43).

Martin prochází průpravou rohovnického sportu. Tvrdě dře a rád by se v boxu utkal s kolegou z branže.

"Trénuji proto, že bych chtěl vyzvat Rytmuse. Jestli máš na to nervy a dáš si to s Luneticem, ale ty se mi nepostavíš, protože máš moc peněz a nebudeš bojovat s takovou nickou jako jsem já," řekl Kocián pro ŽivotvČesku.cz.

"Nebojím se ho, kdyby to přijal, dostane za uši. Poslal bych ho zpět tam do té Petržalky nebo odkud je. V prvním kole, možná v druhém bych ho poslal k zemi," odhadl vývoj zápasu Kocián.

Rytmus se už v minulosti do ringu postavil. V prosinci 2018 nedal nic zadarmo kolegovi z hudební branže Otakaru Petřinovi (Marpovi), s nímž svedl celkově vyrovnaný duel ve vyprodané pražské O2 Areně. I když nezvítězil, ostudu neudělal. Od té doby Rytmus boxu propadl a na svém Instagramu často sdílí příspěvky z tělocvičny. Těžko ale soudit, jestli by přijal výzvu k souboji s Martinem Kociánem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.