Exmanželský kabaret Kuchařové a Brzobohatého: Miss World 2006 se poprvé vyjádřila k úniku intimností z církevní žaloby

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2023

Ani více než rok po úředně ukončeném manželství není kolem exmanželů Taťány Kuchařové (35) a Ondřeje Gregor Brzobohatého (40) klid. Naopak se na veřejnost dostávají informace z jejich někdejšího společného soukromí. Může za to únik dokumentu, jenž je označený jako církevní žaloba. Ten má anulovat jejich církevní sňatek, v němž někdejší královna krásy obvinila umělce z nestandardní záliby v nošení ženských šatů a odlišnosti v rámci intimností. Syn slavných rodičů nařčení odmítl. Kuchařová se skrze svého právního zástupce vyjádřila a odmítla, že by to byla ona, kdo by zveřejněním detailů chtěl exmanželovi ublížit. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila psycholožka, která v libůstce Brzobohatého, jak ji popsal, nespatřila nic za hranicí normálnosti.

Deník Blesk.cz v pondělí uvedl, že Kuchařová v církevní žalobě obvinila Brzobohatého kvůli jeho údajným netradičním libůstkám. V převleku ženy po ní totiž měl vyžadovat postelové intimnosti. 

Herec a muzikant tvrzení, které Kuchařová popsala v církevní žalobě, odmítl. Naopak sdělil, že ohledně preferencí v rámci výběru partnera - a to nejen pro milostný život - se ničím od jiných mužů neodlišuje. "To je jedno z mnoha lživých obvinění, kterých je ta žaloba plná. O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální," zdůraznil.

Ohledně záliby v převlékání za ženu pak vysvětlil, že vyrostl ve světě kostýmů, líčidel, paruk a jeviště, jako dítě se převlékal za různé postavy, a vydrželo mu to až do dospělosti, kdy tak však činí v rámci jisté relaxace, odreagování a nespatřuje v tom nic, co by zasahovalo do jeho duševního zdraví.

"Rozvíjení, tvořivost a hraní do života patří. A když na ně zapomeneme, tak máme život smutný," uvedla pro ŽivotvČesku.cz odbornice na lidskou duši - psycholožka Radana Rovena Štěpánková - s tím, že hledat v tom, co popisuje Brzobohatý, nějakou odlišnost, je zcela k věci nadbytečné. "Když si někdo vezme fotbalový dres Diega Maradony, tak ho také neoznačujeme, že je v rámci intimností odlišný," doplnila.

V pondělí se na sociální síti Instagram ohledně »vynesení« informací z církevní žaloby vyjádřila Kuchařová. Popřela, že by společenskému deníku informace předala. Naopak vyzdvihla, že ona svou rozvodovou »mlčenlivostí« exmanžela chránila. To ovšem není zcela pravda. Redakce ŽivotvČesku.cz v prosinci 2021 informovala o tom, že Kuchařová potvrdila rozchod s Brzobohatým s tím, že důvod nebude sdělovat. O pár měsíců později se jí ústa více otevřela a promluvila o toxickém vztahu a lžích.

Nově do věci zasáhl právník někdejší královny krásy, kterého Kuchařová požádala, aby sdělil, že ona nestojí za únikem dokumentu, v němž svého exmanžela lidově řečeno pořádně »osolila«.

"Paní Kuchařová mi opakovaně kladla na srdce, že informace, které mi sděluje, jsou důvěrné, a nesmí se dostat ven. Dle Kodexu kanonického práva je řízení před soudem neveřejné, a dokonce advokát nesmí klientovi předat informace, které poskytuje druhá strana či svědek. Už vůbec není možné informace veřejně komentovat. Jde o zásadu, aby se nezhoršovaly vztahy mezi bývalými manželi. Ani paní Kuchařová tedy nemá všechna vyjádření. Z důvodu zákazu církevního práva tedy nemohu cokoliv komentovat. Ale i z důvodu advokátního, kdy klientka nechce jakkoliv ubližovat. Kdyby ano, již dávno by informace v žalobě zveřejnila," citoval právníka internetový portál Blesk.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.