První slova Miss World 2006 o rozchodu: Krásná Taťána Gregor Brzobohatá přiznala, o co ji požádal manžel

Ondřej a Taťána Gregor Brzobohatí
Ondřej a Taťána Gregor Brzobohatí
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 12. 2021

Po společných osmi letech a pětiletém manželství se Taťána Gregor Brzobohatá (33), za svobodna Kuchařová, a její manžel Ondřej Gregor Brzobohatý (38) rozhodli rozpojit svoje životy. Na sociálních sítích se k rozchodu už vyjádřila sama Miss World 2006 a popsala, zda mezi dvojicí zůstaly nějaké negativní emoce. "Kompletní vzpamatování se z vážného vztahu a rozchodu se určuje na pět let, ale myslím si, že po roce nebo spíše po dvou už lidé dokážou navázat plnohodnotný vztah," řekl psycholog Jeroným Klimeš (54) pro ŽivotvČesku.cz.

Na svém instagramovém profilu se rodačka z východočeského Opočna nakonec rozhodla zveřejnit příspěvek, kde u společné fotky s hudebníkem Ondřejem Gregor Brzobohatým zanechala pár vět po mediální »bouři«, která se rozpoutala ve spojitosti s nyní již bývalým párem. Od srpna letošního roku žijí v odloučení.

"Chtěli bychom společně reagovat na zprávy, které se v souvislosti s námi objevily v posledních dnech v tisku a na internetu. Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu. Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí," uvedla ve společném prohlášení Taťána Gregor Brzobohatá, která ho však doplnila o poslední větu: "Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji."

Psycholog a uznávaný odborník na vztahy Jeroným Klimeš promluvil o tom, že pro bývalé partnery mohou představovat svátky o něco náročnější období, protože je přirozeně doženou vzpomínky a nostalgie.

"Vždycky v takovém případě říkám, aby se daná osoba přemístila například k rodičům, k sourozencům nebo třeba k někomu blízkému či k sousedovi… zkrátka to oslavit s někým, komu uděláme radost, že jsme s ním. Vztahy začínající dříve než do roka od rozchodu, to jsou »převozníci«. Někdy z nich může vzniknout trvalý vztah, ale většinou ne. Lze je považovat za vztahy na nějaké přežití a stejně tak se to dá dokázat statisticky, po dlouhých vztazích přichází tyto krátkodobé. Kdo vydrží být po rozchodu alespoň rok sám, tak to považuji za rozumnější," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé Gregor Brzobohatí spolu žili ve vztahu tři roky a 30. června 2016 se vzali při obřadu, který proběhl ve Strahovském klášteře v hlavním městě. Následně se všichni hosté přemístili na farmu, která se nachází za Prahou. Pro ženicha to byla již druhá svatba, poprvé si řekl své »ano« v roce 2008 s PR manažerkou a produkční Johanou Indrákovou (41), manželství jim vydrželo pět let, vztah osm let. Což neušlo pozornosti a vznikají spekulace, jestli i další žena v životě nadaného hudebníka s ním na tom bude stejně.

Tou je pohledná tanečnice Zuzana Pilná (30), která patří k uměleckém souboru karlínského divadla, kde působí také Ondřej Gregor Brzobohatý. Objevuje v představeních The Addams Family nebo Sestra v akci. Paparazzi zachytili pár na společných fotkách během večerní procházky městem. Zamilovaná dvojice se držela za ruce, objímala a došlo také na polibky. A tak vyvstává otázka, jestli bude mít láska stejného trvání, nebo už bývalý partner nejkrásnější ženy světa z roku 2006 našel skutečně tu pravou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.