Falešná krása a klamání. Bývalá topmodelka Kate Moss si ke svěžesti pomáhá photoshopem

Modelka Kate Moss
Modelka Kate Moss
Foto: Showpix.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 12. 2020

Drogové skandály, alkohol a vymetání večírků. Bývalá topmodelka Kate Moss (46) si v mládí pletla život s horskou dráhou a na jejím vzhledu se to podepsalo. Dnes žije spořádaným životem a ve skutečnosti se jí divočení odráží ve tváří, na fotografiích jí ke kráse, na druhou stranu, pomáhá photoshop.

Bývaly časy, kdy Kate Moss svými skandály plnila přední stránky bulvárů. Jako modelka dostala kvůli své výšce a nezvyklým obličejovým rysům přezdívku »zanedbanec«, ta v jejím případě nebyla hanlivá, kromě vzhledu jí ale bohužel dostála i chováním.

Když byla před 15 lety přistižena při šňupání kokainu v šatně svého tehdejšího přítele, velké módní domy s ní bez zaváhání rozvázaly spolupráci. Ze dne na den tak přišla o většinu domluvených zakázek a před úplným pádem ji zachránila manažerka Sarah Doukas.

Sarah při rozhovoru s moderátorem rádia Four’s Desert Island Discs řekla, že i špatná reklama je reklama. Musela se ale hodně snažit a trávila dny na telefonu, aby svou klientku vytáhla z drogové pasti zpět na titulní strany módních časopisů. Za to by jí Kate měla být dodnes vděčná.

Falešná krása

Drogy se umí svým uživatelům v obličeji velmi ošklivě podepsat a Kate Moss o tom ví své. Z domu vychází nenalíčená jen minimálně a na fotografiích si ke kráse pomáhá photoshopem.

Při porovnání fotek od paparrazi a těch, které bývalá topmodelka sama zveřejňuje, je rozdíl nepřehlédnutelný. Svět tak sice klame falešným vzezřením sebe samotné, ale stále má plusové body za to, že alespoň plastikám zatím nepodlehla.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.