Felix bez své Lucky obdivoval jiný hrudník: Je to chronický nevěrník, naznačuje to problém s matkou, má jasno odborník

Felix zapomněl na svou přítelkyni a obdivoval jiný hrudník.
Felix zapomněl na svou přítelkyni a obdivoval jiný hrudník.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2020

Jen co zmizí ze společné domácnosti s výtvarnicí Lucií Gelemovou, už jeho »hladové« oči pokukují po jiném hrudníku. Na nedávné akci se terčem jeho pohledu stala ňadra zpěvačky Terezy Rays, která z Felixova zírání na její hrudník radost neměla. Redakce Život v Česku oslovila odborníka Jeronýma Klimeše, který má o takovém chování jasno. Jde o psychický problém pramenící zřejmě z jeho dětství.

Manželka Dagmar Patrasová si s Felixem za dobu společné žití užila až svoje a je nejspíš ráda, že se nenasytného Felixe zbavila. Teď Felix tvoří pár s výtvarnicí Lucií Glemovou, která lidově řečeno převzala štafetový kolík. A že by se mohla spolehnout že Felix jinou nenasytně »očumovat« nebude? Ani náhodou.

Redakce Život v Česku.cz oslovila uznávaného odborníka - psychologa Jeronýma Klimeše, který se k Felixově libůstce vyjádřil. Označil ho za chronického nevěrníka.

"U Slováčka nebo takových chronických děvk... to znamená, že když jsou úzkostní, tak počumujou po ženských. Většinou to naznačuje, že vztah k matce nebyl ideální," má jasno uznávaný odborník.

Je takové počínání už nevěra? Poslechněte si slova Klimeše.

Anketa populární hudby Český slavík se vrátila po čtyřech letech. Slavnostní ceremoniál se...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu