Felix bez své Lucky obdivoval jiný hrudník: Je to chronický nevěrník, naznačuje to problém s matkou, má jasno odborník

Felix zapomněl na svou přítelkyni a obdivoval jiný hrudník.
Felix zapomněl na svou přítelkyni a obdivoval jiný hrudník.
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 7. 2020

Jen co zmizí ze společné domácnosti s výtvarnicí Lucií Gelemovou, už jeho »hladové« oči pokukují po jiném hrudníku. Na nedávné akci se terčem jeho pohledu stala ňadra zpěvačky Terezy Rays, která z Felixova zírání na její hrudník radost neměla. Redakce Život v Česku oslovila odborníka Jeronýma Klimeše, který má o takovém chování jasno. Jde o psychický problém pramenící zřejmě z jeho dětství.

Manželka Dagmar Patrasová si s Felixem za dobu společné žití užila až svoje a je nejspíš ráda, že se nenasytného Felixe zbavila. Teď Felix tvoří pár s výtvarnicí Lucií Glemovou, která lidově řečeno převzala štafetový kolík. A že by se mohla spolehnout že Felix jinou nenasytně »očumovat« nebude? Ani náhodou.

Redakce Život v Česku.cz oslovila uznávaného odborníka - psychologa Jeronýma Klimeše, který se k Felixově libůstce vyjádřil. Označil ho za chronického nevěrníka.

"U Slováčka nebo takových chronických děvk... to znamená, že když jsou úzkostní, tak počumujou po ženských. Většinou to naznačuje, že vztah k matce nebyl ideální," má jasno uznávaný odborník.

Je takové počínání už nevěra? Poslechněte si slova Klimeše.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.