Felix Slováček mezi manželkou Dádou a přítelkyní Lucií Gelemovou. Hudebník řekl, jak bude řešit vánoční dárky

Felix Slováček a jeho dlouholetá přítelkyně Lucie Gelemová
Felix Slováček a jeho dlouholetá přítelkyně Lucie Gelemová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 11. 2021

Muži, kteří se pohybují mezi dvěma ženami, musí zejména na Vánoce počítat s tím, že se jim »harém« může prodražit. To ale není případ geniálního hudebníka a skladatele Felixe Slováčka (78). Ten pro ŽivotvČesku.cz prozradil, že letos vánoční svátky oslaví ve střídmějším duchu. "Je covidová krize, nevydělává se tak, jak se vydělávalo, tak to nebude tak veselé," řekl pro ŽivotvČesku.cz muž, který udržuje dlouholeté přátelství s výtvarnicí Lucií Gelemovou (38).

Felix Slováček patří k typickým mužům, kteří si už od léta říkají, že letos Vánoce nepodcení, ale pak je lze kolem 20. prosince potkat, jak nervózně přešlapují ve frontách v obchodních domech. Manžel Dagmar Patrasové (65) a přítel sympatické výtvarnice Lucie Gelemové už tuší, že letošní rok nebude výjimkou.

"Já bych vánoční dárky rád už řešil, ale jsem ve studiu, točím novou desku a nemám na to čas. Vždycky doufám, že to nebudu řešit kolem 20. prosince, ale většinou to tak dopadne," řekl s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz muž, který popsal, že ho v říjnu postihla malá mrtvice. "To přišlo a hned odešlo, byl jsem rychle v pořádku," potvrdil s tím, že už je zpět ve formě.

Moderní technologie umožňují nakoupit z pohodlí domova, ale to klarinetista a saxofonista odmítá. Prý by takové nakupování ztratilo veškeré kouzlo.

"Nikdy v životě jsem nekoupil nic přes internet a ani nekoupím. Jsem takový staromilec, který dojde do obchodu, všechno si chci prohlédnout, všechno vezmu do ruky, všechno vyzkouším, já přes ty online shopy nakupovat neumím. Dřív jsem nechával i věci vyrábět na zakázku, ale dnes v obchodech najdete tolik krásných věcí, že to není ani třeba," řekl pro ŽivotvČesku.cz a dodal, že letos nebude shánění dárků prožívat na »plné pecky« a peníze spíš podrží. Když se redakce zeptala, zda ženy jeho života obdrží šperk či parfém, tak se muzikant s odpovědí zkušeně »vykroutil«.

"Je covidová krize, nevydělává se tak, jak se vydělávalo, tak to nebude tak veselé. Musí se šetřit všeobecně. Možná nadělím k Vánocům nějaký zájezd k moři, který využijeme později," uvedl s tím, že s Lucií Gelemovou by do zahraničí zase rád vyrazil. Dárek pro manželku Dádu není zřejmě zásadní prioritou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.