Felix Slováček promluvil o dovolené s Dádou, kde po nehodě vystavila své "airbagy". Jeho slova jsou poměrně překvapením

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová
Foto: Profimedia
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 6. 2022

Nedávno se saxofonista Felix Slováček (79) vrátil z Tuniska, kde strávil týden nejen se svou ženou Dádou Patrasovou (66), ale také mnoha dalšími hvězdami českého showbyznysu. Před tím ještě stihl i rodinnou dovolenou se svými dětmi Aničkou (26) a Felixem ml. (38) v Turecku. Obě dovolené porovnal. Pro ŽivotvČesku.cz pak promluvil i o tom, zda ještě někam vyrazí, a rozpovídal se i o krizi, která kulturní svět pravděpodobně po prázdninách čeká.

Nejdříve se uznávaný hudebník sebral a se svými dětmi a vnoučaty vyrazil načerpat nové síly do Turecka. Manželku Dádu Patrasovou, která v danou dobu řešila hlavně svou autonehodu, po níž odmítla dechovou zkoušku, nechal raději doma.

Možná o to větší překvapení bylo, když se hvězda dětských pořadů po jeho boku objevila v Tunisku, kam byl muzikant spolu s dalšími celebritami pozván. Po návratu ale vypadali oba spokojeně a odpočatě, a tak je možné, že by si ještě nějaké »moře« rádi dopřáli.

Obě dovolené hudebník ale okomentoval velice stručně. "V Turecku se mi líbilo více a v Tunisku méně," řekl pro ŽivotvČesku.cz s tím, že to dále rozvádět nechce. Zda porovnával krásy dovolenkových destinací nebo společnost, se kterou se tam nacházel, se tak lze jen domnívat.

Každopádně další dovolenou úplně nevylučuje. "Chtěl bych ještě někam odletět, ale mám léto pracovně hodně nabité a týdenní skulinu tam asi nenajdu. Takže zatím opravdu nevím," uvedl hudebník pro ŽivotvČesku.cz s tím, že i podzim je velice nejistý.

"Nemůžu teď vůbec nic plánovat. Nevím, kolik budu mít práce. Bude záležet na situaci, jaká tu nastane. Pokud bude i nadále všechno zdražovat, lidé nebudou mít peníze na vstupenky na jakoukoli kulturu," dodal pro ŽivotvČesku.cz hudební skladatel své obavy na nadcházející sezónu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.