Felix Slováček tráví čas mezi zahradou a postelí. Plánuje také další dovolenou, vyrazit na ni chce bez manželky Dády

Dáda Patrasová a Felix Slováček
Dáda Patrasová a Felix Slováček
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2022

Hudebník Felix Slováček (79) si aktuálně dopřává pauzu a odpočinek před nadcházejícími koncerty - zejména předvánočními. Jak ve svém domě na pražských Vinohradech volný čas tráví, prozradil redakci ŽivotvČesku.cz a dále uvedl, že ještě plánuje vyrazit k moři. Svou ženu Dádu Patrasovou (66) s sebou ale vzít nehodlá.

Po částečně pracovním létě si známý saxofonista dopřává zaslouženého odpočinku. Již brzy ho čekají první vystoupení a nabitý program má pak až do konce roku. Volno tráví ve své vile v Praze, kterou obývá společně s manželkou Dádou Patrasovou.

Redakci popsal, jak s časem, který má nyní jen sám pro sebe, nakládá. "Jsem doma a buď dělám něco na zahradě a v kanceláři, nebo ležím v posteli. Žádné zdravotní komplikace ale nemám," vyvrátil populární muzikant pro ŽivotvČesku.cz jakékoli problémy týkající se jeho fyzického stavu.

Pouze doma ale hudebník zůstat nechce, rád by se ještě koukl za sluncem a trochu se ohřál. Vybírá si ze dvou možností, ale zatím se nerozhodl, jakému typu dovolené dá nakonec přednost.

"Chtěl bych ještě vyrazit někam za teplem. Buď si koupím nějaký last minute, nebo vyrazím do Itálie za Domenicem Martuccim," nastínil pro ŽivotvČesku.cz, kam by jeho kroky mohly směřovat.

Právě u Domenica Martucciho (46) už dovolenou v minulosti trávil. Před čtyřmi lety vyrazil se svou tehdejší milenkou Lucií Gelemovou (39) do městečka Peschici, což je domov italského zpěváka a hraběte, který proslul vztahem s Ivetou Bartošovou (†48).

Na otázku, zda mu bude tentokrát dělat společnost Dáda Patrasová nebo některý z jeho potomků, odpověděl velice jasně. "Pokud pojedu za panem Martuccim, tak určitě sám," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.